Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Bilety
19 Luty 2017 Rod Stewart: Kraków

Po ogromnym sukcesie majowego występu w Łodzi, Rod Stewart wraca do Polski na dwa wyjątkowe koncerty. Już w lutym 2017 artysta zaśpiewa swoje największe hity w Krakowie oraz w Gdańsku.


 

Polacy kochają Roda Stewarta, a ten odwdzięcza im się tym, co potrafi najlepiej - fantastycznymi występami na żywo. Zaledwie pół roku po ogromnym sukcesie koncertu w Łodzi brytyjski wokalista zapowiedział wielki powrót do Polski, i to na aż dwa występy. Pierwszy z nich odbędzie się 19 lutego 2017 w hali Tauron Arena Kraków, a drugi dwa dni później w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie. Dla jednego z najważniejszych artystów drugiej połowy XX wieku będzie to piąta wizyta w Polsce. Wcześniej legendarny wokalista występował już w Gdańsku, Rybniku, Toruniu oraz w Łodzi. Za każdym razem koncerty te cieszyły się znakomitą frekwencją, która wyniosła łącznie blisko 90 tysięcy widzów.

Jak przyznają organizatorzy, gigantycznym sukcesem okazał się przede wszystkim ostatni, łódzki koncert Roda Stewarta. "Majowy koncert artysty w Łodzi okazał się nie tylko pełnym sukcesem frekwencyjnym, ale przede wszystkim jednym z najbardziej niezapomnianych koncertów artysty w Polsce. Otrzymaliśmy w ostatnich miesiącach niezliczone ilości próśb fanów o ponowne zaproszenie Roda Stewarta do Polski. Zrobiliśmy, co w naszej mocy i udało się! Brytyjski wykonawca, oczarowany atmosferą minionego występu, zdecydował się na aż dwa dodatkowe koncerty w Polsce. Tym razem ucieszą one z pewnością mieszkańców północnych i południowych regionów kraju" - komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Rod Stewart to jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów świata. W trakcie swojej dotychczasowej kariery sprzedał ponad 250 milionów singli i płyt. W 1994 roku został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame. Do największych przebojów Stewarta należą m.in. utwory: "Handbagsand Gladrags", "You're in My Heart", "Downtown Train", "Angel", "Sailing", "Do Ya Think I'm Sexy", "Hot Legs", "Baby Jane" czy "Rhythm of My Heart".

19 lutego 2017
Tauron Arena Kraków

21 lutego 2017
Ergo Arena Gdańsk


Wejściówki na koncerty będzie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Sprzedaż biletów ruszy w najbliższy poniedziałek, 12 grudnia, o godzinie 10:00.

Organizatorem wydarzeń jest agencja Prestige MJM.

Zdjęcie: Asia Kubicka


19 Luty 2017 Devin Townsend Project
Devin Townsend, autor takich kultowych albumów z gatunku progresywnego metalu jak "Ocean Machine: Biomech", "Terria", "Accelerated Evolution" czy "Addicted", wraca z nową płytą i trasą koncertową, która obejmie m.in. dwa polskie miasta. [czytaj więcej ]
19 Luty 2017 Queen Symfonicznie
Już 22 października 2016 roku projekt Queen Symfonicznie występem w Lublinie rozpocznie kolejną trasę koncertową. [czytaj więcej ]

Najbliższe imprezy