Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Bilety
1 Wrzesień 2017 Soundrive Fest 2017: Gdańsk

W dniach 31 sierpnia - 2 września w klubie B90 w Gdańsku odbędzie się kolejna edycja Soundrive Fest, w ramach której wystąpią m.in. Waxahatchee, Artificial Pleasure, Cakes Da Killa, The Picturebooks, So Slow i Ralph Kamiński.


 

Soundrive Fest to jeden z tych festiwali, którzy wierzy w ciekawość polskich fanów muzyki. Twórcy imprezy stawiają na nietuzinkowych artystów reprezentujących najróżniejsze style, a często brawurowe mieszanki gatunkowe. Impreza odbywa się w klubie B90, który mieści się w industrialnej przestrzeni Stoczni Gdańskiej. Klub oprócz surowego, fabrycznego wnętrza, znany jest z doskonałej akustyki i oprawy świetlnej - w funkcjonuje tu jeden z najlepszych w Polsce systemów nagłaśniających i oświetleniowych. Dodatkową atrakcją są dwie sceny aranżowane specjalnie na Festiwal w fabrycznych halach W4 i B64.

Kogo zobaczymy w tym roku? Wśród ogłoszonych wykonawców znaleźli się m.in. Waxahatchee, Sevdaliza, Artificial Pleasure, The Picturebooks, Ritualz i Shaârghot. Soundrive to również silna reprezentacja polskich wykonawców ze sceny alternatywnej. Podczas tegorocznej edycji wystąpią m.in. Ralph Kamiński, So Slow, White Starlite, Lutownica i Rara.

Ogłoszeni wykonawcy:

31.08.2017
Brutus
AJ Tracey
Beach Fossils
White Starlite
Oozing Wound
Dead
The Picturebooks
Mayatri
The Stargazer Lilies
Job Karma

01.09.2017
Nite Jewel
Cakes Da Killa
Sevdaliza
Waxahatchee
Not Pretty Enough
A/T/O/S
Get Your Gun
Ritualz
Rara
Better Person
Shaârghot

02.09.2017
K-X-P
Nadia Rose
Stef Chura
Artificial Pleasure
Ralph Kamiński
Kweku Collins
Lutownica
So Slow
Spaceboy

Cały line-up na: www.festival.soundrive.pl

Bilety:
I Pula karnetów - 70 zł WYPRZEDANA
II Pula karnetów - 80 zł WYPRZEDANA
III Pula karnetów - 90 zł WYPRZEDANA
IV Pula karnetów - 100 zł

Bilety tylko na: www.tickets.soundrive.pl

Najbliższe imprezy