Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Bilety
15 Wrzesień 2017 Nathaniel Peterson Twin Dragons: Bochnia

15 września w bocheńskim kinie Regis wystąpi trio Nathaniel Peterson Twin Dragons.


Twin Dragons to blues-rockowe trio założone przez nominowanego do nagrody Grammy amerykańskiego wokalistę i basistę Nathaniela Petersona.

Nathaniel Peterson urodził się w Memphis w Tenessee, gdzie w bardzo młodym wieku rozpoczął naukę gry na gitarze basowej, w konsekwencji czego zaczął grac i jammować z wieloma amerykańskimi gwiazdami lat '60 takimi jak m.in.: Mitch Ryder, Rusty Dan, Jim McCartey, Tim Buckley, Jimmy Reed, Howlin Wolf, Iggy Pop i Don Davis. Przez zespół przewinęło się wielu wspaniałych muzyków, choćby kilku doskonałych perkusistów: Tom Compton (ex Johnny Winter), Clive Bunker (ex Jethro Tull), czy Mike Terrana. Z końcem lat '90 dołączył do znanej, brytyjskiej grupy bluesowej - Savoy Brown, w szeregach której w latach 1994-1999, jako wokalista i basista intensywnie koncertował. W 2005 roku Nathaniel zaśpiewał w trzech utworach na nominowanej do nagrody Grammy płycie Huberta Sumlina "About Them Shoes" gdzie na gitarach zagrali Keith Richards z Rolling Stones i Eric Clapton.

Twin Dragons przez ostatnie 15 lat zagrał ponad 800 koncertów podróżując po całej Europie, we wszystkich najważniejszych klubach naszego kontynentu.

15 września 2017 w bocheńskim kinie Regis wystąpi trio - Nathaniel Peterson Twin Dragons, w składzie:
Nathaniel Peterson - Bass/vocals,
Nazzareno Zacconi (Jennifer Batten/TM Stevens/Bumblefoot) - guitar
Gregorio Angelicci - drums.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Bochni.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

15 Wrzesień 2017 The Sisters Of Mercy
Knock Out Productions i klub B90 zapraszają na dwa koncerty legendarnej formacji The Sisters Of Mercy. [czytaj więcej ]

Najbliższe imprezy