Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Bilety
27 Wrzesień 2017 Alazka: Warszawa

27 września w warszawskim Klubie Hydrozagadka wystąpi wschodząca gwiazda sceny post-hardcore, Alazka. Przed nią zagrają Imminence i Across The Atlantic.


 

Do marca 2017 roku zespół dział pod nazwą "Burning Down Alaska". Grupa zaistniała dzięki świetnie przyjętej przez krytyków debiutanckiej EP-ce “Values & Virtues" (2015). W kolejnych miesiącach popularność zespołu wystrzeliła w górę, a złożyły się na to udział w Never Say Die! Tour u boku takich kapel jak Defeater czy The Amity Affliction, pierwsza samodzielna trasa europejska (z Acres i Casey), występy u boku Parkway Drive oraz rola głównego supportu na trasie Being As An Ocean.

2017 rok przyniósł zmianę nazwy na Alazka i zakończenie prac nad długo oczekiwanym LP. Premiera albumu "Phoenix" została zaplanowana na 25 sierpnia.

Imminence został założony w 2010 roku przez wokalistę Eddiego Berga i gitarzystę Haralda Barretta, który z miejsca zyskał miano najbardziej obiecującego core'owego zespołu w Skandynawii. Wydane w 2012 i 2013 roku EP-ki "Born of Sirius" i "Return to Helios" zostały ciepło przyjęte przez publikę, a ich muzyczny styl zaczęto określać jako "post-metalcore".

Potwierdzeniem pokładanych w zespole nadziei był album "I" wydany w 2014, który otworzył mu drogę na europejski rynek muzyczny i koncertowy. Tegoroczne wydawnictwo "This Is Goodbye" to krok w stronę bardziej alternatywnych brzmień, inspirowanych erą emo/nu metal i alt rockiem.

Across The Atlantic to kwintet z San Antonio, którego muzykę  można określić jako post-hardcore z wpływami pop punku wzorowany na kapelach jak A Day To Remember, Chunk! No, captain Chunk! czy Close To Home. Grupa ma na koncie EP-kę "First Things First" i debiutancki album “Holding On To What We Know". Ich druga płyta zatytułowana "Works of Progress" ukaże się 1 września.

27 września 2017
Klub Hydrozagadka (ul. 11 listopada 22, Warszawa)


Bilety:
40 PLN (przedsprzedaż)
50 PLN (w dniu koncertu)

Bilety24.pl
GoOut.pl

Facebook

27 Wrzesień 2017 Seether
27 września w warszawskiej Progresji, w ramach Poison The Parish World Tour, wystąpi formacja Seether. [czytaj więcej ]
27 Wrzesień 2017 Immolation & Azarath
Od lat wydawali się idealnymi partnerami zbrodni i wreszcie spotkają się na scenie. Już we wrześniu, Immolation i Azarath pojawią się na koncertach w Polsce. Towarzyszyć im będą Melechesh oraz wracające z nową płytą In Twilight's Embrace. [czytaj więcej ]

Najbliższe imprezy