Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Bilety
27 Wrzesień 2017 Immolation & Azarath: Wrocław

Od lat wydawali się idealnymi partnerami zbrodni i wreszcie spotkają się na scenie. Już we wrześniu, Immolation i Azarath pojawią się na koncertach w Polsce. Towarzyszyć im będą Melechesh oraz wracające z nową płytą In Twilight's Embrace.


Nowojorskie Immolation to marka, której przedstawiać nie trzeba. Nikt nie gra death metalu tak jak zespół Rossa Dolana. Mimo trzech dekad na scenie, Amerykanie nie zwalniają obrotów, rozdając kolejne ciosy z rzadko spotykanym zaangażowaniem, pasją i świeżością, która charakteryzuje każde nowe wydawnictwo. Koronnym dowodem wydany na początku roku, dziesiąty w dyskografii album "Atonement", który w niczym nie ustępuje kanonicznym dokonaniom grupy, takimi jak "Dawn of Possession", "Here in After" czy "Unholy Cult".

To, co za Oceanem zapoczątkowało Immolation, od bez mała dwudziestu lat praktykuje nad Wisłą tczewski Azarath. Bluźnierczy, zagrany z barbarzyńskim impetem i opętany przez Diabła death metal jest od pierwszego dnia wizytówką formacji Inferno (również Behemoth) i Barta (ex-Damnation, Armagedon). Zespół, który ma w swym dorobku tak celne strzały jak "Demon Seed" czy "Diabolic Impious Evil" powraca w glorii, by siać terror na scenach, a jego najnowszy album pt. "In Extremis" to najlepsza odpowiedź na pytanie, dlaczego ekstremalny metal z Polski nie ma sobie równych.

Oba zespoły pojawią się w każdym z miast w doborowym towarzystwie. Bezpośrednio przed nimi na scenach pojawi się powracający po trasie z Gorgoroth, Melechesh. Rodzimy death metal reprezentować będzie z kolei In Twilight's Embrace, którego nowy album ukaże się jeszcze we wrześniu.

26 września 2017
Kraków / ZetPeTe

27 września 2017
Wrocław / Pralnia

28 września 2017
Gdynia / Ucho

29 września 2017
Warszawa / Proxima

27 Wrzesień 2017 Seether
27 września w warszawskiej Progresji, w ramach Poison The Parish World Tour, wystąpi formacja Seether. [czytaj więcej ]
27 Wrzesień 2017 Alazka
27 września w warszawskim Klubie Hydrozagadka wystąpi wschodząca gwiazda sceny post-hardcore, Alazka. Przed nią zagrają Imminence i Across The Atlantic. [czytaj więcej ]

Najbliższe imprezy