Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Ludzie / Artykuły / Lordi - 08.12.2013 - Kraków

Lordi - 08.12.2013 - Kraków

Jako że Orkan Ksawery nie do końca poradził sobie z unicestwieniem Krakowa, w ramach promocji nowej płyty “To Beast Or Not To Beast", Lordi (odziany w lekkie, przewiewne i nieprzemakalne wdzianka), przyjechał dokończyć dzieła.

Przeklęty Władca Ciemności i jego wesoła kompania wybebeszyła Kwadrat na dziesiąty zakręt, ucharakteryzowawszy się wcześniej (co trwało bite trzy godziny) co by nikt nie poznał ich prawdziwych personaliów. Istnieją jednak podejrzenia, że za klawiszami stała Bardzo Znana Polska Artystka, która po skoku ze sceny parę miesięcy temu czule przywitała się z betonem i poniosła na tyle duże obrażenia, że zmuszona była dołączyć do fińskiej ekipy. Tym razem mi się udało, nikt nie odgryzł mi głowy (chociaż było blisko), więc macie parę zdjęć do pooglądania.

teskt i zdjęcia: Romana Makówka

Zaklęty krąg Cugowscy

Krzysztof Cugowski jest na polskiej rockowej scenie od zawsze, zaś jego dwaj synowie Piotr i Wojciech od prawie zawsze, ale po raz pierwszy wspólnie...Gramy dalej

8 /10
Atoma Dark Tranquillity

Giganci szwedzkiej sceny melodyjnego death metalu od blisko piętnastu lat nie splamili się słabym wydawnictwem.

Gramy dalej

9 /10
CETI ocena 9
Snakes of Eden
Gatunek: Heavy metal
Green Day ocena 8
Revolution Radio
Gatunek: Pop punk
Hunter ocena 3
NieWolnOść
Gatunek: Metal
Zobacz wszystkie

POZOSTAŁE

Amon Amarth - 07.12.2016 - Kraków

Cieszący się dużą popularnością w Polsce, Amon Amarth, w towarzystwie grupy Grand Magus, zagrali w krakowskim Klubie Kwadrat.

Gramy dalej
Anita Lipnicka - 06.12.2016 - Warszawa

Anita Lipnicka wróciła w wielkim stylu. W ramach jej trasy koncertowej, odwiedziła również stołeczny Klub Stodoła.

Gramy dalej
Daniel O’Sullivan. Muzyk nowej ery

Dziwna i niewypowiedziana magia roztacza się wokół wszystkich projektów muzycznych, w których dotąd uczestniczył Daniel O'Sullivan. To muzyk nowej ery, którego talent eksplodował na początku pierwszej... Gramy dalej

Kingston Wall i Petri Walli. Fińska progresja, której nie było

Zagramy w skojarzenia? Wypowiem dwa słowa, a wy następnie podacie kolejne, które będą do nich pasować. Finlandia i muzyka rockowa. Nightwish! Apocalyptica! Children of Bodom! Amorphis! Leningrad Cowboys!

...
Gramy dalej
Ufomammut - 7.11.2016 - Lipsk (Niemcy)

Ufomammut zamyka cykl koncertów związanych z ostatnim albumem "Ecate". Jeden z ostatnich na krótkiej europejskiej trasie odbył się w Lipsku.

Gramy dalej