Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Ludzie / Artykuły / Lordi - 08.12.2013 - Kraków

Lordi - 08.12.2013 - Kraków

Jako że Orkan Ksawery nie do końca poradził sobie z unicestwieniem Krakowa, w ramach promocji nowej płyty “To Beast Or Not To Beast", Lordi (odziany w lekkie, przewiewne i nieprzemakalne wdzianka), przyjechał dokończyć dzieła.

Przeklęty Władca Ciemności i jego wesoła kompania wybebeszyła Kwadrat na dziesiąty zakręt, ucharakteryzowawszy się wcześniej (co trwało bite trzy godziny) co by nikt nie poznał ich prawdziwych personaliów. Istnieją jednak podejrzenia, że za klawiszami stała Bardzo Znana Polska Artystka, która po skoku ze sceny parę miesięcy temu czule przywitała się z betonem i poniosła na tyle duże obrażenia, że zmuszona była dołączyć do fińskiej ekipy. Tym razem mi się udało, nikt nie odgryzł mi głowy (chociaż było blisko), więc macie parę zdjęć do pooglądania.

teskt i zdjęcia: Romana Makówka

Post Pop Depression: Live At The Royal Albert Hall Iggy Pop

W marcu ubiegłego roku Iggy Pop przypomniał o sobie świetnym albumem "Post Pop Depression", nagranym z pomocą Josha Homme'a.

Gramy dalej

9 /10
Acoustic Simple Minds

Kim są Simple Minds wie chyba każdy, kto choć pobieżnie interesuje się popkulturą. Wprawdzie czasy świetności przypadające na przełom lat...Gramy dalej

8 /10
David Bowie. Starman. Człowiek, który spadł na ziemię
Gatunek: Rock
Furia ocena 9
Księżyc Milczy Luty
Gatunek: Black metal
In Flames ocena 8
Battles
Gatunek: Metal
Zobacz wszystkie

POZOSTAŁE

Metalowa Wigilia 2016 (Watain, Mayhem) - 17.12.2016 - Warszawa

Końcówka grudnia, tuż przed świętami, to tradycyjnie czas kolejnej odsłony Metalowej Wigilii. Bardzo chwalebna to tradycja.

Gramy dalej
Marco Mengoni - 20.12.2016 - Warszawa

Jeden z najpopularniejszych włoskich wokalistów ostatnich lat, Marco Mengoni, wystąpił w warszawskiej Stodole.

Gramy dalej
Eluveitie, Helroth - 18.12.2016 - Katowice

Szwajcarzy z folkmetalowego Eluveitie zagrali 18 grudnia w katowickim MegaClubie. Ich występ poprzedził m.in. pagan-folkowy Helroth.

Gramy dalej
Denis "Piggy" D’Amour - kult, inspiracje, Voivod, muzyka i gitara

Legenda metalu, założyciel i główny twórca kierunków muzycznych kultowego Voivod, Denis D’Amour, w dniu 26 sierpnia 2005 roku dał się pokonać rakowi okrężnicy.

Gramy dalej
Mikromusic Orkiestra - 08.12.2016 - Warszawa

Nowe aranżacje najbardziej znanych piosenek oraz nowy materiał przygotowany specjalnie na trasę koncertowa - w warszawskiej Stodole wystąpiła Mikromusic Orkiestra.

Gramy dalej