Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Ludzie / Wywiady
WYWIADY

Monte Pittman

Ten gitarzysta grający z artystami takimi jak Prong, Adam Lambert czy Karmin jest rozchwytywanym muzykiem sesyjnym w rejonie Los Angeles, mającym na koncie także 6 albumów solowych.

2017-06-27 Gramy dalej

Sławomir Załeński (Manchester)

Z gitarzystą, kompozytorem i założycielem zespołu Manchester rozmawiamy z okazji wydania nowej płyty zespołu -"Niezatapialny" - która ukazała się nakładem Hard Rock Pub Pamela Records.

2017-06-20 Gramy dalej

Arek Jakubik (Dr Misio)

O najnowszej płycie "Zmartwychwstaniemy" rozmawiamy z liderem zespołu Arekiem Jakubikiem.

2017-06-14 Gramy dalej

John Kevill (Warbringer)

Thrash metal wcale nie umarł. I choć większość czytelników ekscytuje się kolejnymi materiałami Overkill czy Testament, to właśnie mniej popularne zespoły pchają ten wózek dalej.

2017-06-13 Gramy dalej

St. Vincent

Ikona art-rocka i projektantka najbardziej niezwykłego modelu Music Mana w całej kolekcji tej kalifornijskiej marki - znana też jako Annie Clark - podbija serca fanów na całym świecie oryginalną mieszanką popu, indie, poezji śpiewanej oraz elektroniki…

2017-06-06 Gramy dalej

Piotr Świerzbiński

Z doświadczonym gitarzystą sesyjnym, absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, współzałożycielem zespołu Sirens Hill rozmawiamy o studiach, muzycznej kuchni i tym co najważniejsze w dobrej kompozycji...

2017-06-01 Gramy dalej

Andrzej "Püdel" Bieniasz

Püdelsi to od ponad 30 lat jeden z najbardziej oryginalnych zespołów polskiego rocka. W tym czasie przez grupę przewinęło się ponad 20 muzyków, m.in. wśród samych tylko wokalistów: Kora, Piotr "Foreman" Foryś, Szymon Goldberg, Maciej Maleńczuk, Maciej Miecznikowski, czy basista Paweł Mąciwoda.

2017-05-30 Gramy dalej

Eric Gales

Eric Gales to blues-rockowe tornado rodem z amerykańskiego Memphis, Tennessee. Najnowszym owocem tego żywiołu jest album "Middle Of The Road", wydany dość niedawno, bo 24 lutego.

2017-05-25 Gramy dalej

Andrzej Nowak

Założyciel i lider zespołów TSA i Złe Psy, muzyk znany z mocnych riffów gitarowych i porywających a jednocześnie lirycznych solówek.

2017-05-23 Gramy dalej

Andy Timmons

Andy Timmons to jeden z najlepszych gitarzystów naszych czasów. Na to miano zasłużył sobie niepowtarzalnym, niezwykle ekspresyjnym stylem gry. Mieliśmy przyjemność porozmawiać z mistrzem o technice i brzmieniu...

2017-05-18 Gramy dalej
<< PoczątekPoprzednia 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 Następna Ostatnie >>
Wołanie Eklektik

Sporą część życia spędziłem w Toruniu, a to właśnie w tym zjawiskowym mieście działa debiutujący właśnie EPką Eklektik.

Gramy dalej

7 /10
Humanz Gorillaz

Goryle boją się Brexitu i elekcji Donalda Trumpa. Przeczuwają, że nadciąga apokalipsa. Postanawiają więc zorganizować imprezę na koniec świata....Gramy dalej

5 /10
Self Supremacy
Gatunek: Metalcore
My Faith / My Curse
Gatunek: Hardcore
One More Light
Gatunek: Pop rock
Zobacz wszystkie
Eric Gales

Z bluesowym fenomenem prosto z Memphis rozmawiamy o nowej płycie, trzymaniu się z dala od kłopotów, spełnionych marzeniach i ulubionych kawałkach Hendrixa...

Gramy dalej
Impact Festival - Red Sun Rising, Royal Republic, System of a Down - 17.06.2017 - Kraków

Podczas drugiego dnia tegorocznej edycji Impact Festival gwiazdą wieczoru był zespół System of a Down. Ich koncert poprzedziły występy Red Sun Rising oraz Royal Republic.

Gramy dalej
Impact Festival - Machine Gun Kelly, Linkin Park - 15.06.2017 - Kraków

Podczas pierwszego dnia tegorocznej edycji Impact Festival jako gwiazdy wieczoru wystąpili Machine Gun Kelly i Linkin Park.

Gramy dalej
Clutch - 7.06.2017 - Katowice

7 czerwca w katowickim Mega Clubie wystąpiła amerykańska formacja Clutch, która promowała ostatni album "Psychic Warfare".

Gramy dalej
Zobacz wszystkie