Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Sierpień 2012
Litza - wywiad
Litza - naczelny riffiarz Rzeczypospolitej, po kapelach takich jak Acid Drinkers, Turbo, Creation Of Death, Flapjack, Arka Noego, 2Tm2,3 czy Kazik Na Żywo, rozkręcił, własną, prywatną Luxtorpedę.
strona 30
Adrian Smith - wywiad
Większość kojarzy go z Iron Maiden, ale nawet gitarzysta tego formatu ma prawo chwilę odpocząć od Dziewicy. Tym razem pytam go więc o Primal Rock Rebellion.
strona 38
Maciej Maleńczuk - wywiad
Wielki niepokorny polskiej branży muzycznej w zupełnie nowej roli… szeryfa. Właśnie powrócił z nową płytą i nie zawaha się jej użyć.
strona 44
Mietek Jurecki
w Basiście

...a poza tym: Robert Kocoń, Tomasz Grochowalski oraz warsztaty basowe.
26 dodatkowych stron
Josh Klinghoffer - artykuł
Wielu zastanawiało się, czy ktokolwiek zdoła zastąpić gitarowego boga RHCP, który śmiał abdykować. Ladies & Gentleman: oto Następca, przez duże "N".
strona 50
Fret-King Black Label Country Squire - test
Fret-King to młoda brytyjska marka, której właścicielami są firma JHS oraz Trev Wilkinson, ceniony na całym świecie twórca i producent wysokiej klasy osprzętu gitarowego. Misją firmy jest zaoferowanie jak najlepszej jakości instrumentów w cenie osiągalnej dla każdego gitarzysty.
strona 64
Ibanez Premium RG 827QMZ - test
Seria RG już od ćwierć wieku cieszy się niesłabnącą popularnością, którą niewątpliwie zwiększyła jeszcze wprowadzona w 2011 roku seria Premium. Gitary 7-strunowe, wraz z rozwojem progresywnego rocka i metalu, doskonale sprawdzają się w nowoczesnej muzyce gitarowej i są coraz częściej wybierane również przez młodych gitarzystów.
strona 68
ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę