Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Kwiecień 2013
Greg Howe - wywiad
Gitarzysta gitarzystów, aktywny uczestnik sześciostrunowej sceny od blisko 30 lat, autor szkółek video, dziewięciu albumów solowych i kilkunastu innych - Tetsuo Sakurai, Jordan Rudess, Victor Wooten czy Rochie Kotzen.
strona 36
Frank Gambale - wywiad
Mógłby godzinami siedzieć przy Pro Toolsie, jednak nowym albumem Soulmine MrChopbuilder raczy nas konkretną, surową gitarą i raczej na pewno nie uświadczymy tu komputerowej, maszynowej muzyki.
strona 28
Piotr Grudziński (Riverside) - wywiad
Nie ma wątpliwości: są jednym z największych zespołów prog rockowych na świecie. Do tej pory ich przekleństwem były porównania do Porcupone Tree, jednak tym razem nic takiego nich nie spotka. Nie tylko dlatego, bo "Shrine Of New Generation Slaves" otwiera kolejny rozdział w historii zespołu, ale przede wszystkim dlatego, bo zjada na śniadanie ostatnie dzieło Stevena Wilsona.
strona 56
Tomasz Gołąb
w Basiście

...a poza tym: Paweł Nazimek, Ibanez GATK20-CA, LTD FB-204 Frank Bello...
26 dodatkowych stron
Ibanez AS153 - test
Rodzina wzmacniaczy gitarowych Mustang Fendera odniosła spory sukces, a jej pierwszą generację chwalili zarówno gitarzyści wykorzystujący mniejsze wersje do ćwiczenia w domu i na próbach, jak i nawet koncertujący zawodowo muzycy, którzy zaskoczeni byli rasowym brzmieniem budżetowych mimo wszystko konstrukcji.
strona 68
VGS Soulmaster VSM-120 Select - test
Szwajcarski VGS, znajdujący się pod skrzydłami firmy Gewa i kierowany przez doświadczony duet konstruktorów i projektantów gitar - Szwajcara Bruno Bianchi i pochodzącego z Francji, Franka Hasevoetza, jest europejską marką, która od kilku lat z sukcesami realizuje własne motto Vision In Guitar.
strona 72
Fender Mustang I V.2 - test
Ibanez to nie tylko elektryczne Superstraty i sygnatury rockowych wirtuozów, takich jak Steve Vai czy Joe Satriani - firma ma za sobą długą tradycję w budowie tak zwanych "jazz-boxes", czyli rozmaitych modeli z lubością wykorzystywanych przez jazzowe ikony formatu Pata Metheny'ego, George'a Bensona, Johna Scofielda i wielu, wielu innych genialnych muzyków.
strona 80

 

 

 

ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę