Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Czerwiec 2013
Tony Iommi - wywiad
"Pracowałem w fabryce i było mi naprawdę ciężko. Dookoła działało mnóstwo gangów i nie było zbyt wielu perspektyw. Muzyka była jedyną ucieczką - i dla nas, najwspanialszą z możliwych…"
strona 32
Gus G. - wywiad
"Mieliśmy poczucie wspólnej misji, wiarę we własną siłę i wolę do walki o swoje, sami przeciwko całemu światu - do tego nawiązuje tytuł ostatniej płyty: "Few Against Many…"
strona 38
Steve Vai - wywiad
"Gitara jest dla mnie narzędziem dla muzycznego wyrażania samego siebie. Kocham ją… nie wiem, chyba za wygląd, brzmienie - ciężko to wytłumaczyć…"
strona 46
Henkka Seppala
w Basiście

...a poza tym: Małgorzata Tekiel, Hand Box R-400, Ibanez Promethean P300H i... Bestie Układu Warszawskiego...
26 dodatkowych stron
Ibanez AFJ95-VSB - test
Ibanez to nie tylko rockowe wyścigówki. W tym miesiącu bierzemy na warsztat gitarę, którą upatrzyliśmy sobie na tegorocznych targach Musikmesse we Frankfurcie i poprosiliśmy firmę Meinl o dostarczenie jej do redakcji.
strona 70
Jackson SL2 Pro Soloist - test
Założona przez Grovera Jacksona firma narodziła się przy powstawaniu w manufakturze Wayne'a Charvela gitary dla Randy'ego Rhoadsa. Słynna V-ka zbyt mocno jednak odstawała designem od klasycznych modeli Charvela i opieczętowana została na główce nazwiskiem Jacksona.
strona 72
VGS RoadCruiser VST-110 - test
Choć firma VGS nie może pochwalić się kilkudziesięcioletnią historią i stosunkowo niedługo funkcjonuje na rynku, to mimo to zdążyła już wypracować sobie uznanie wielu klientów.
strona 79

 

ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę