Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Październik 2007
Okładka
Nowa płyta Gary'ego Moore'a zatytułowana "Close As You Get" jest ostatecznym dowodem na to, że artysta na dobre pożegnał się z rockiem i pozostał w kręgu bluesa.
Strona 24
Joe Bonamassa i Scott McKeon, dwaj utalentowani gitarzyści bluesowi, opowiadają o swoim podejściu do muzyki i grze na gitarze.
Strona 30
Maciek Grzywacz to gitarzysta, kompozytor i aranżer, który ukończył Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Wyższą Szkołę Muzyczną w Monachium.
Strona 36
Na kilka godzin przed sopockim koncertem legendarnej brytyjskiej grupy Jethro Tull udało nam się namówić na wywiad gitarzystę Martina Barre'a.
Strona 44
Mogłoby się wydawać, że w dziedzinie gitar typu Stratocaster wszystko zostało już zrobione. Niektórzy producenci od lat podążają wydeptanymi przez innych ścieżkami czy nawet koleinami, kopiując bez namysłu tradycyjne rozwiązania
Strona 66
Podczas podróży, których w życiu niemal każdego muzyka nie brakuje, nierzadko pojawiają się pomysły wymagające natychmiastowej rejestracji, gdyż w przeciwnym razie ulecą one z pamięci
Strona 82
Funky: "Papryczki" - warsztat
W lipcowym numerze "Gitarzysty" próbowaliśmy zrobić plagiat jednego z utworów Red Hot Chili Peppers
Strona 118
ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę