Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Sierpień 2008
Okładka
Bohaterowie gitary - wywiady
W tym miesiącu przygotowaliśmy dla Was prawdziwą ucztę! Przedstawiamy sześciu wirtuozów gitary (Joe Satriani, John 5, Synyster Gates, Paul Gilbert, Dave Mustaine, Ron Thal), z których każdy reprezentuje inne podejście do instrumentu.
Strona 26
Jak skutecznie wypromować swój zespół? - ścieżki kariery
Promocja zespołu to jedno z trudniejszych zadań, za jakie muszą zabrać się początkujący wykonawcy myślący o dotarciu ze swoją twórczością do szerszej publiczności.
Strona 40
W tym miesiącu spotykamy się z gitarzystą grupy The Black Crowes, Richem Robinsonem, który opowiada nie tylko o działalności swojej formacji, ale zdradza też szczegóły dotyczące jej nowej płyty.
Strona 50
Z Buddym Guyem, legendarnym gitarzystą bluesowym, spotykamy się w przeddzień trasy po Wielkiej Brytanii. Rozmawiamy z nim o początkach kariery, gitarach i... dziewczynach.
Strona 46
Jak wiadomo sport to zdrowie, a muzyka to nektar dla duszy. Jeśli tak, to co wyjdzie z połączenia tych dwóch rzeczy? Muzyka + sport = Music Man Super Sport...?
Strona 62
Peavey - Predator gitara elektryczna - test
Gitara Predator to kopia Stratocastera, wyprodukowana przez firmę Peavey w roku 1992 jeszcze w amerykańskich zakładach w Meridian w stanie Missisipi
Strona 70
Blues: Rozważania piątego stopnia - warsztat
Tematyka tego odcinka będzie nieznacznie odbiegać od poruszanych do tej pory zagadnień dotyczących skali pentatonicznej
Strona 126
ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę