Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Listopad 2008
Okładka
W latach 1966-1976 Eric Clapton na nowo zdefiniował pojęcie muzyki rockowej. Można przyjąć, że w okresie tej właśnie dekady na zawsze zmieniło się oblicze gitary.
Strona 24
Organizowane w Krakowie czwarte już z kolei Targi Instrumentów, Sprzętu Muzycznego, Scenicznego i Oświetleniowego ? to najważniejsza tego typu impreza w Polsce.
Strona 32
Czwartą edycję festiwalu "Solo Życia" poprowadził pomysłodawca i główny organizator Mietek Jurecki w towarzystwie Jerzego Janiszewskiego i Marka Wiernika.
Strona 40
Chaotyczna i majestatyczna, brutalnai łagodna ? takich to skrajnych określeń używa się do opisania muzyki szwedzkiej grupy Opeth.
Strona 44
Bill Lawrence, czyli tak naprawdę Willi Lorenz Stich, to osoba znana w gitarowym świecie jako popularny niegdyś muzyk, a później projektant przetworników oraz pomysłodawca różnych rozwiązań technicznych stosowanych w gitarach
Strona 68
W czasach, kiedy mamy do czynienia z "inteligentnymi" tabletkami przeciwbólowymi samodzielnie lokalizującymi źródło bólu, "inteligentnymi" proszkami do prania, które odnajdują i usuwają najbardziej zakamuflowane plamy - pojęcie "inteligentny harmonizer" może co najwyżej wywoływać pewne niedowierzanie
Strona 80
Z czego właściwie biorą się nasze nowe pomysły? Czy jest to świadoma, czy podświadoma inspiracja muzyką, której kiedyś słuchaliśmy?
Strona 130
ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę