Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Styczeń 2009
Okładka
Muzycy z grupy Trivium są w świetnej formie. Żeby się o tym przekonać, wystarczy sięgnąć po ich najnowszy krążek zatytułowany "Shogun", na którym serwują swoim fanom wspaniałą gitarową ucztę.
Strona 26
Uważasz, że Twoja gra nie jest wystarczająco dobra i że jeszcze nie osiągnąłeś perfekcji, o której marzysz? Jeżeli zastanawiasz się nad tym, co zrobić, aby poprawić poziom techniczny swojej gry, to koniecznie przeczytaj ten artykuł.
Strona 32
W tym miesiącu prezentujemy wywiad z Brianem Mayem, z którym spotkaliśmy się jeszcze przed rozpoczęciem trasy koncertowej grupy Queen + Paul Rogers podczas odbywania prób w Wielkiej Brytanii.
Strona 44
Jak przygotować dobre demo - ścieżki kariery
Przyszła pora, aby omówić najważniejszą rzecz, o którą musi zadbać początkujący wykonawca, a mianowicie: materiał demonstracyjny, czyli po prostu DEMO. Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Ścieżki kariery".
Strona 48
W dniach 20-23 listopada zeszłego roku w Bemowskim Centrum Kultury ArtBem w Warszawie odbyła się kolejna edycja Bass Days Poland zorganizowana pod hasłem: "Najwyższa jakość najniższych częstotliwości".
Strona 54
Historia marki Music Man sięga początków lat 70., kiedy to panowie Forrest White i Tom Walker, obaj pracujący w Fenderze (należącym już wówczas do koncernu CBS), namówili Leo Fendera do założenia wspólnej firmy
Strona 60
Wielu gitarzystów, zwłaszcza mniej zaawansowanych, ma zwyczaj kurczowego trzymania się przez dłuższy czas jednej pozycji
Strona 136
ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę