Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Luty 2009
Okładka
W zeszłym roku na jedyny koncert w Polsce przyjechał do nas gigant gitary jazzowej i fusion, John Scofield. Korzystając z okazji, postanowiliśmy zadać mu kilka pytań przed koncertem.
Strona 24
Muzycy z grupy Extreme znowu grają razem. Nowy album zespołu zatytułowany "Saudades de Rock" jest pełen porywających riffów, zagrywek i solówek, a gitara dosłownie pali się Bettencourtowi w rękach.
Strona 36
Efektowny styl gry Kaki King - pełen dynamicznych, perkusyjnych dźwięków oraz szybkiego, polirytmicznego tappingu - zwrócił na nią uwagę wielu miłośników gitary.
Strona 40
Jak co roku, tak i tym razem w listopadzie 2008 roku stolica Polski zamieniła się na kilka dni w Guitar City - Miasto Gitar. To już jedenasta edycja tego wyjątkowego festiwalu.
Strona 52
Basiści to jednak mają ciężki żywot. Przykryci pod warstwą instrumentów, często skazani na granie prym akordów, przez lata bronili ostatniego bastionu w postaci wydobywania najniższych dźwięków w zespole
Strona 64
Pewnego pięknego dnia inżynierowie Framusa spojrzeli na świat i powiedzieli: "Niech stanie się rasowy wzmacniacz vintage"
Strona 72
W tym miesiącu akustyczny warsztat będzie nietypowy. Zamiast pojedynczych ćwiczeń i wprawek omówimy sobie kompletny utwór
Strona 128
ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę