Kup Magazyn Gitarzysta

Marty Friedman & Gus G - wywiad

Przez 10 lat gitarzysta Megadeth, autor 11 solowych albumów, gwiazda japońskich telewizyjnych show oraz gitarzysta greckiego pochodzenia, który nie chciał iść śladami Zorby - zamiast tego zdecydował się na pójście śladami Kolumba.

strona 32

Andy Summers - wywiad

Pamiętne riffy Andy Summers z The Police dodawały wspaniałej przestrzeni w Walking On The Moon i tworzyły klimat Every Breath You Take.

strona 44

Steve Howe (Yes) - wywiad

Zespół Yes to bez wątpienia jeden z najznamienitszych przedstawicieli progresywnego rocka w historii muzyki. Równie imponujące jak ich dokonania jest fakt, że po bez maa 50 latah na scenie kapela ta jest nadal w świetnej formie.

strona 48
Waldemar Tkaczyk
w Basiście

...a poza tym m.in.: Jack Bruce, Rafał Borycki, Ibanez AEGB20E, Ashdown Rootmaster MAG-220, EBS Classic Session 30...
26 dodatkowych stron

Fender 60th Anniversary Stratocasters - test

Rok 2014 jest dla Fendera rokiem szczególnym, ponieważ swoje 60 urodziny obchodzi bezsprzecznie najsłynniejszy model amerykańskiego producenta - Stratocaster. Z tej okazji Fender przygotował kilka wyjątkowych, limitowanych instrumentów, mających uczcić to wyjątkowe wydarzenie.

strona 62

Ibanez S521 MOL - test

Seria S Ibaneza zawsze zwracała uwagę ultra-cienkim, efektownie profilowanym korpusem, który idealnie odnajdywał się w rękach zarówno bardziej klasycznych, blues-rockowych gitarzystów, jak i nie stroniących od wirtuozerskich zapędów shredderów.

 

strona 68

Mayones Legend 22 SSHM - test

Istniejącej od ponad trzech dekad firmy, której instrument gości u nas w redakcji specjalnie przedstawiać nie trzeba. To na instrumentach Mayonesa sporo część z nas zdobywała gitarowe ostrogi.

strona 72

 

ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę