Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Sierpień 2014

Arch Enemy - artykuł

Po 18 latach death-metalowa legenda Arch Enemy przegrupowała się pod nowym szyldem i pokazała z nową wokalistką. AE MKIIII jest domknięte, załadowane i gotowe na kolejną bitwę…

strona 30

Leo Nocentelli - artykuł

Uznany za jednego z najbardziej wpływowych gitarzystów funk, soul oraz R&B na naszej planecie, pionier gitary w Nowym Orleanie znany z instrumentalnego zespołu The Meters w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, który swoim graniem zapracował na status prawdziwej legendy.

strona 38

Open’er Festival, Sonisphere Festival, Przeworsk Blues Fest - relacje

Przedstawiamy relacje z ostatnich krajowych imprez muzycznych.

strona 36, 46, 52
Piotr Lemańczyk
w Basiście

...a poza tym m.in.: Washburn SHB 60NM, Hartke KILO, Ashdown Tour Bus 15...
26 dodatkowych stron

Levinson LS-43 EAS - test

Gary Levinson jest znany przede wszystkim jako projektant gitar elektrycznych marki Blade, z cenionym modelem RH-4 produkowanym od schyłku lat osiemdziesiątych.

strona 62

PRS S2 Custom 24 - test

Custom 24 jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych instrumentów PRS-a, przez wielu uznawanym za flagowy model firmy. Właśnie tę gitarę Paul Reed Smith zaprezentował po raz pierwszy na targach NAMM w 1985 roku, i przez lata zyskała ona status kultowego modelu, będącego obiektem westchnień wielu gitarzystów.

 

strona 64

Fender Stratacoustic Premier i Telecoustic Plus - test

Na początku tego roku Fender odnowił linię gitar elektroakustycznych, prezentując kilka nowych modeli przeznaczonych dla gitarzystów (elektro)akustycznych. Wśród wprowadzonych do sprzedaży instrumentów nie zabrakło przedstawicieli najbardziej klasycznych linii wzorniczych, czyli Stratocastera i Telecastera. Pierwszą z nich reprezentuje Stratacoustic Premier, a drugą - Fender Telecoustic Plus.

strona 56

 

ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę