Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Wrzesień 2014

Joe Bonamassa

Jest blues-rockowym artystą, o którym nie sposób ostatnio nie usłyszeć, ale pierwszy przyznaje, że radzenie sobie z ciągłymi głosami "krytykantów" jest już nieodłączną częścią tego zawodu. Z nowym albumem pełnym własnych utworów, Joe Bonamassa uzbroił się w Telecastera i jest gotów przystąpić do ataku.

strona 29

Slash

Podekscytowany gitarzysta opowiada o brzmieniu i odstawieniu na bok pedału wah na jego nowym, "bardziej-metalowo-brzmiącym" albumie.

strona 49

Dudley Taft

"Nie staraj się być kimś kim nie jesteś. Słuchacze preferują  szczerość. Bądź sobą, pracuj ciężko, trzymaj język za zębami, a serce miej zawsze otwarte..."

strona 42
Olaf Deriglasoff
w Basiście

...a poza tym m.in.: Piotr Urbanek, Sterling SUB Ray5, Hartke LH500, TC Electronic BlackSmith...
26 dodatkowych stron

Dean Deceiver CWH

Dean to jedna z "tych" marek. Założona została w roku 1977 w Chicago przez dwudziestoletniego wówczas Deana Zelinsky’ego. Legendarnym użytkownikiem gitar tej firmy był nieżyjący już Dimebag Darrell z grupy Pantera.

strona 61

E-II Eclipse FM TSB

Dla wielu gitarzystów symbol E-II jest jeszcze stosunkowo mało rozpoznawalny, ale przez ostatnich kilkanaście miesięcy nowa marka powstała po reorganizacji ESP ugruntowała już sobie mocną pozycję na rynku, prezentując znakomitą jakość znaną z wcześniejszych instrumentów japońskiego producenta.

 

strona 65

Ibanez SIX28FDBG-NT

Dwa miesiące temu opisywałem siedmiostrunowego Ibaneza RG3727FZ, a teraz przyszła pora na kolejne wiosło, tym razem ośmiostrunowe. Ibanez SIX28FDBG-NT, bo o tym  modelu mowa, jest przedstawicielem cenionej serii S, co  może nieco dziwić, jeśli weźmie się pod uwagę przeznaczenie wcześniejszych gitar oznaczonych literą S.

strona 69

 

ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę