Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Listopad 2014

Nuno Bettencourt

25 lat temu zespół Extreme wziął szturmem listy przebojów na całym świecie, a Nuno Bettencourt został okrzyknięty jednym z największych objawień rockowej gitary od czasów Eddie Van Halena.

strona 32

Daniel Kesler

Gitarzysta zespołów Redemptor i Sceptic, założyciel szkoły Guitarmanic. Lider zespołu Redemptor przedstawia kulisy powstania płyty "The Jugglernaut".

strona 44

Wojciech Waglewski

Z synami: Fiszem (lub jak kto woli Bartkiem - bas, śpiew, teksty) i Emade (lub jak kto woli Piotrkiem - perkusja, produkcja nagrań) z pewnością pogrywał sobie w domowym zaciszu już całe lata temu...

strona 56
Bogusz Rutkiewicz
w Basiście

...a poza tym m.in.: Mariusz Duda, Spector, Euro5LX EX, Washburn Taurus T24, TC Electronic BH 800
26 dodatkowych stron

Dean Vinnie Moore Signature

Zbliżenie się do poziomu gitarzysty nie jest zadaniem łatwym, ale zaraz, zaraz - czy przypadkiem nie pomoże nam w tym sygnatura artysty Dean VMS? Sprawdźmy!

strona 66

Fender American Standard HH Stratocaster

Stratocaster to single - stwierdzenie tak oczywiste, że aż banalne. Do tego stopnia, że można by te słowa traktować jak synonimy. Jednakże od dziesięcioleci gitarzyści eksperymentują z innymi konfiguracjami przystawek, poszukując innych barw i innych kolorów.

 

strona 70

Ibanez AF200-BS Prestige

Jazzowe gitary Ibaneza w ciągu ostatnich kilku dekad zyskały znakomitą renomę popartą nazwiskami takich artystów jak George Benson, Pat Metheny czy John Scofield.

strona 74

 

ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę