Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Marzec 2015

Joe Perry

"Slash może grać na tej gitarze, kiedy tylko zechce. Gibson wykonał jej kopie, więc w trasę biorę zwykle jedną z nich. Oryginalny instrument jest zbyt cenny..."

strona 34

Fotorelacja NAMM 2015

the market.W dniach 22-25 stycznia odbyły się najważniejsze branżowe targi sprzętowe: The Winter NAMM 2015. Motto tegorocznej edycji brzmiało: Resonate - expand your share of the market.

strona 40

Wayne Krantz

"Ćwiczenie było niemożliwością. Odbierałem je jako coś potwornie nudnego. Odkrycie, że z ćwiczenia mogę uczynić ogród kreatywności było interesujące..."

strona 54
Joanna Dudkowska
w Basiście

...a poza tym m.in.: Ibanez SR300B, Ashdown CTM15, Boss BB-1X Bass Driver...
26 dodatkowych stron

ESP E-II Mystique QM, ESP E-II ST-2FM Rosewood

Produkowane w Japonii instrumenty spod znaku E-II zapełniają lukę pomiędzy tańszymi gitarami LTD a modelami klasy premium marki ESP. W tym miesiącu sprawdzimy, co ciekawego dzieje się w tej linii produktów.

strona 70

Fender American Standard Stratocaster HSS Shawbucker

Gitary z serii American Standard, od dziesięcioleci są traktowane jako punkt odniesienia, swoisty "wzorzec metra", dla instrumentów typu Stratocaster. Zawsze wyznaczały cieszący się estymą poziom tak pod względem jakości wykorzystanych materiałów, jak wykonania, co razem przekłada się na brzmienie.

 

strona 74

Ibanez Prestige RC1320

Na rynku gitar elektrycznych, Ibanez przez wiele lat był kojarzony przede wszystkim z instrumentami "wyścigowymi" do rocka i metalu, tudzież z jazzowymi półpudłami używanymi przez takich mistrzów jak Pat Metheny, John Scofield czy George Benson.

strona 82

 

ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę