Kup Magazyn Gitarzysta

Randy Rhoads Remembered

Wspominamy legendarnego gitarzystę Ozzy'ego, rozmawiając z organizatorem imprezy Randy Rhoads Remembered i pytając kilku znanych gitarzystów, jaki wpływ miał na ich grę...

strona 30

Steve Lukather

Praca nad nowym albumem Toto łączyła w sobie wszystko, co możliwe: krew, pot, łzy, miłość, ból, znowu łzy, przekleństwa, uściski, śmiech... naprawdę wszystko.

strona 42

Steven Wilson

Album powstał z myślą o mnie, jako o producencie, a nie o instrumentaliście. Analogią jest oczywiście postać reżysera - producent to człowiek odpowiadający za całą wizję muzyczną...

strona 58
Kosma Kalamarz
w Basiście

...a poza tym m.in.: Mirosław Kowalik, Ibanez SR1400T VNF Premium...
26 dodatkowych stron

Gibson Les Paul Studio 2015

Gibson Les Paul w wersji Studio po raz pierwszy trafił na rynek w 1983 r. stanowiąc od tamtego czasu alternatywę dla klientów szukających klasycznego Les Paula w przystępnej cenie. Udało się ją obniżyć kosztem zmian w doborze drewna oraz detali wykończenia, jak przede wszystkim usunięcie ozdobnych ożyłkowań dokoła korpusu i gryfu.

strona 70

Ibanez RG350DXZ DVM

Klasyczna seria RG Ibaneza już wiele lat temu określiła kierunek rozwoju nowoczesnych gitar elektrycznych i do dzisiaj stanowi trzon oferty japońskiej marki. Zaprezentowany pod koniec lat 90., należący do średniej półki cenowej model RG350DX jest do dziś rozwijany, o czym świadczy najnowsza, tegoroczna odsłona RG350DXZ.

 

strona 74

Washburn PXS2000RC

Obserwując rynek sprzętu muzycznego, można odnieść wrażenie, że producenci coraz częściej wolą wprowadzać do sprzedaży nie tyle nowe linie swoich produktów, co nowe marki. Tak właśnie jest w przypadku Parallaxe, czyli stosunkowo nowej, bo wprowadzonej w roku 2013, linii gitar firmy Washburn przeznaczonej dla gitarzystów z zacięciem do shredu.

strona 78

 

ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę