Kup Magazyn Gitarzysta

Okładka
Gitarzysta grupy Red Hot Chili Peppers, John Frusciante, to muzyk, który nie zamyka się w obrębie jednego stylu, co udowadnia na swoim najnowszym albumie zatytułowanym "The Empyrean".
strona 24
Targi muzyczne Musikmesse, odbywające się corocznie we Frankfurcie nad Menem, to największe wydarzenie w przemyśle muzycznym.
strona 32
Marzeniem wielu gitarzystów jest skompletowanie idealnego arsenału sprzętowego, na który składają się: gitara, wzmacniacz i zestaw efektów.
strona46
W tym wydaniu "Gitarzysty" przygotowaliśmy dla Was interesujące zestawienie. Pod lupę wzięliśmy bowiem najpopularniejsze na naszym rynku efekty typu wah-wah.
strona 50
Albert Collins - zagraj jak...
W tym miesiąc przyjrzymy się stylowi gry jednego z najciekawszych gitarzystów bluesowych, Alberta Collinsa.
strona 114
W świecie, w którym każdy dzień przynosi świeże odkrycia i nowinki technologiczne, istnieje grupa ludzi wiernych starym, mającym często pół wieku konstrukcjom.
strona 64
Od pewnego czasu na rynku multiefektów gitarowych obserwujemy ciekawe zjawisko. Producenci nareszcie zauważyli, że gitarzyści zaczęli sobie nie radzić ze zbyt skomplikowanymi i rozbudowanymi procesorami, powoli skłaniając się ku powrotowi do prostych kostek.
strona 56
W tym miesiącu naszym rozmówcą jest multiinstrumentalista Jon Courtney, który opowiada o muzyce, procesie komponowania i najnowszej płycie formacji Pure Reason Revolution.
strona 44
ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę