Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Sierpień 2015

Napiórkowski/Lesicki

O odcięciu się od świata i szlachetnych instrumentach  opowiadają nam światowej klasy gitarzyści - Artur Lesicki  i Marek Napiórkowski - którzy wracają na nasze głośniki z  albumem "Celuloid"...

strona 18

Faith No More

Spotykamy się z potężnie zbudowanym gitarzystą zespołu -  Jonem Hudsonem - żeby porozmawiać o tym, dlaczego tak długo musieliśmy czekać na płytę "Sol Invictus"...

strona 30

Mark Tremonti

Krążkiem "Cauterize" Mark Tremonti przypomina nam, dlaczego uważa się go za jednego z najlepszych żyjących obecnie gitarzystów. Jak to osiągnął?

strona 44
Jacek Bryndal
w Basiście

...a poza tym m.in.: Paweł Mazurczak, Fender Deluxe Dimension Bass V RW ACB...
26 dodatkowych stron

Carvin Jason Becker JB24

Amerykańska firma Carvin Guitars od lat wytwarza profesjonalne instrumenty wyróżniające się zarówno niezwykle bogatą paletą wykończeniową jak i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

strona 64

Fender American Deluxe Stratocaster HSS Shawbucker

W historii muzyki rozrywkowej jest wiele szarych eminencji, bez których rock and roll nie byłby tym, czym jest. To konstruktorzy instrumentów, wzmacniaczy albo ich części -  niezwykle ważne osoby, o których osiągnięciach większość  słuchaczy nie ma zielonego pojęcia.

 

strona 68

Gibson Les Paul Deluxe 2015

Nowa linia instrumentów Gibsona na 2015 rok przynosi sporo zmian w stosunku do poprzednich roczników, równie imponujący jest też jak zwykle wybór i zróżnicowanie poszczególnych modeli. W rodzinie Les Paula znajdziemy w zasadzie aż 12 odmian.

strona 72

 

ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę