Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Czerwiec 2009
Okładka
Slash, Zakk Wylde, Scott Gorham, Gus G. i Corey Beaulieu - nie ma lepszych specjalistów od solówek. To oni poradzą Ci, jak stworzyć wspaniałą solówkę i jak rozwinąć swój własny styl!
strona 24
Pomimo swojego młodego wieku muzyk ten jest często wymieniany jako jeden z największych gitarzystów z kręgu bluesa, czego zasługą jest niewątpliwie jego wielki talent i ciężka praca.
strona 38
Naszym rozmówcą jest Peter Iwers, basista formacji In Flames, który opowiada nam nie tylko o gitarach basowych i kulisach pracy w zespole, ale także o swych inspiracjach muzycznych.
strona 44
W tym miesiącu kontynuujemy naszą relację z tegorocznej edycji targów muzycznych Musikmesse, które odbyły się we Frankfurcie nad Menem w dniach 1-4 kwietnia.
strona 46
PRS Guitars to amerykańska manufaktura mająca swoją siedzibę w Stevensville (w stanie Maryland, USA), której oficjalne powstanie datuje się na rok 1985...
strona 58
Opisywana gitara to dobry przykład na to, że projektanci z firmy Ibanez nieustannie pracują nad tym, żeby zaskoczyć swych odbiorców czymś nowym.
strona 62
Słysząc słowa "lampowy wzmacniacz Fendera" niejeden młody gitarzysta dostaje wypieków na twarzy, i nic w tym dziwnego, wszak to kawał historii rock and rolla.
strona 68
Zagraj jak... Eric Clapton
W tym wydaniu "Gitarzysty" prezentujemy przykłady bazujące na stylu gry Erica Claptona, znane z jego dokonań akustycznych.
strona 113
ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę