Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Styczeń 2016

Marek Pająk

Tego, kim dla muzyki metalowej jest Marek, nie trzeba tłumaczyć żadnemu fanowi ciężkiego brzmienia. O jego dokonaniach w świecie przesterowanej gitary można napisać bardzo wiele. Gitarzysta zespołu Vader nie spoczywając na laurach eksploruje również inne światy jako muzyk solowy, o czym nam z nutą tajemnicy opowiada...

strona 30

James Bay

Jego głos potrafi stopić lodowate serca - to sztuka, która udaje się tylko największym artystom. Pisanie piosenek zawiodło go na wielkie światowe sceny, przyniosło mu platynowy album oraz zapewniło szereg prestiżowych nagród. Krążą plotki, że nawet potrafi coś zagrać na gitarze.

strona 36

Billy Gibbons

Do tej pory znany głównie z przekraczania kolejnych granic blues- rockowego świata. Pierwsze solowe dzieło frontmana ZZ Top to jednak zupełnie inna bajka. Billy na płycie "Perfectamundo" zatracił się... w kubańskich rytmach.

strona 44
Robert Trujillo w Basiście

...a poza tym m.in.: Bogdan Wawrzynowicz, Ibanez ATK810ENTF, LTD RB-1006BM, Aguilar Fuzzistor...
26 dodatkowych stron

Michael Kelly MK 1953 CB

Michael Kelly Guitars to amerykański producent instrumentów, który swoją działalność rozpoczął w 1999 roku od wytwarzania mandolin i akustycznych basów. Dwa lata później w ofercie pojawiły się pierwsze gitary akustyczne i elektryczne, a po dziś dzień dewizą marki jest łączenie dobrego brzmienia instrumentów z efektownym, wyróżniającym się designem.

strona 64

Washburn RX 122 B

Miesiąc temu testowaliśmy gitarę Washburn WI 14 WA, która okazała się całkiem przyjemnym instrumentem o niewygórowanej cenie. Tym razem zajmiemy się  kolejnym wiosłem tego samego producenta o podobnie skalkulowanej cenie, a mianowicie modelem RX 122 B.

 

strona 68

Blackstar HT Club 40 VP

Blackstar Amplification Ltd to jeden z najdynamiczniej rozwijających się producentów sprzętu gitarowego. Firma przebojem weszła na rynek i szybko ugruntowała sobie silną pozycję serią bardzo udanych wzmacniaczy i efektów.

strona 72

 

ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę