Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Luty 2016

Megadeth 

Dave Mustaine to człowiek, z którym nie idzie się na kompromisy. Na nowej płycie "Dystopia", zespół Megadeth nie bierze żadnych jeńców.

strona 28

Robert Cray 

Szybko doceniony przez arystokrację bluesa, po latach Cray sam stał się jednym z nich. Robert Cray podzielił się z nami wspomnieniami o Albercie Collinsie, BB Kingu, Stevie Ray Vaughanie i opowiedział nam o kondycji jego ukochanego gatunku.

strona 36

John McLaughlin 

Nowa płyta Johna McLaughlina to dla wszystkich gitarzystów nie lada święto. W świecie gitarowych dźwięków jest to prawdziwy unikat. Zdefiniowanie go jako pioniera gatunku jazz-fusion, to zdecydowanie za mało.

strona 42
Alberto Rigoni w Basiście


...a poza tym m.in.: Michał Trąbski, Aguilar AG4J-70 + OBP-1, Ibanez GSR180 BK...
26 dodatkowych stron

Gibson SG Faded 2016 T 

Geneza modelu Gibson SG sięga początku dekady lat sześćdziesiątych. W 1961 r. gitarę z prostym korpusem bez klonowej nakładki przedstawiono jako nową wersję modelu Gibson Les Paul, którego tradycyjna, obecnie najbardziej ceniona postać, sprzedawała się wówczas coraz gorzej...

strona 62

Ibanez Egen8 PLB 

W oczekiwaniu na nowości, których w tym roku Ibanez przygotował wyjątkowo dużo, do naszego testu, dzięki sklepowi Guitar Center oraz firmie Meinl dotarła bardzo ciekawa sygnatura gitarzysty DragonForce, Hermana Li.

 

strona 74

Blackstar Artist 15 / 30 

Czy wzmacniacze combo typu boutique mogą być oferowane w cenach dostępnych dla zwykłych śmiertelników? Okazuje się, że jest to możliwe, czego dowodzą dwa testowane piecyki marki Blackstar: Artist 15 i Artist 30. Sprawdźmy, jak sprawdzą się w boju i czy mogą nawiązać walkę z konkurencyjnymi urządzeniami, których ceny często są znacznie wyższe.

strona 82

 

ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę