Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Marzec 2016

Gretchen Menn 

To postać ze wszech miar wyjątkowa i obdarzona niezwykłym talentem: pójście na jej koncert jest muzyczną wyprawą do innego wymiaru.

strona 30

Jennifer Batten 

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych gitarzystek na świecie. Drzwi do kariery otworzyły jej występy u bok u Michaela Jacksona. Wielu może też kojarzyć jej charakterystyczną fryzurę z koncertów i teledysków Jeffa Becka.

strona 40

Electric Lady 

Bohaterką tego wywiadu, jest dama, która z całą stanowczością buntuje się przeciwko stereotypom. Towarzyszy jej niespotykany groove i synkopowane rytmy. To Electric Lady - prywatnie Tereza Hrubanová - gitarzystka obsesyjnie zakochana w funk’u…

strona 50
Kinga Głyk w Basiście


...a poza tym m.in.: Ania Brachaczek, Sandberg Forty Eight, Tech 21 VT Bass i B112-VT...
26 dodatkowych stron

Fender American Elite Stratocaster HSS Shawbucker 

American Elite to nowa seria gitar Fendera, zastępująca w nowym katalogu uznaną serię American Deluxe, docenianą za ponadprzeciętną jakość wykonania, nowinki techniczne i ulepszenia klasycznych konstrukcji tej kalifornijskiej marki.

strona 68

Gibson Explorer 2016T 

Gibson Explorer to jedna z najbardziej oryginalnych gitar o charakterystycznym kształcie korpusu, którego nie sposób pomylić z żadną inną konstrukcją.

 

strona 72

Guild A-150 Savoy 

Zaprezentowana w 2013 roku przez Guilda kolekcja Newark St. jest powrotem prawdziwych gitarowych klasyków amerykańskiej marki, które święciły tryumfy w latach 50. i 60. ubiegłego wieku.

strona 76

 

ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę