Kup Magazyn Gitarzysta

Zakk Wylde 

"To naprawdę proste. Z każdą kolejną płytą próbujesz nagrać coś lepszego. W moim przypadku zawsze obieram sobie taki cel. Chcę, żeby jakość kolejnej płyty była jeszcze lepsza…"

strona 26

Robert Gawliński 

"Jimi Hendrix, Pink Floyd, Mark Knopfler - ta muzyka odeszła ode mnie w latach 80. i wróciła dopiero teraz. Mimo upływającego czasu, to wciąż jest totalna petarda…"

strona 32

Javier Reyes 

"Przez długi czas w ogóle przestałem komponować utwory gitarowe, skupiając się na hip-hopie. Byłem pod wielkim wpływem takich artystów jak Mos Def czy Notorious B.I.G…"

strona 36
Mikołaj Pospieszalski w Basiście


...a poza tym m.in.: Ghost, Ampeg PF50T + PF112HLF, Takamine GB72CE NAT, Ibanez SR305E RBM...
26 dodatkowych stron

EVH Wolfgang Special 

Nie ma po prostu tylko własnej sygnatury gitary - jako jeden z najwybitniejszych i najbardziej wpływowych gita- rzystów w historii nowoczesnego rocka, obok niekwestionowanego talentu jest również synonimem technicznych innowacji i niezwykłej, sprzętowej intuicji, które zaowocowały własną marką EVH, wspieraną przez firmę Fender Musical Instruments.

strona 58

GIBSON Les Paul ’50s Tribute 2016 T 

Na początku lat 50. XX w., gdy Fender zaprezentował model Telecaster (Esquire, Broadcaster), Gibson również postanowił opracować nowy model gitary typu solid body. W tym celu ówczesny szef firmy Ted McCarty zaprosił do współpracy jedną z najważniejszych osobistości sceny muzycznej.

 

strona 62

LTD Alex Skolnick AS-1FM LB 

Alex Skolnick to postać nietuzinkowa - pochodzący z Kalifornii muzyk, kompozytor, producent, a także były student Joe Satrianiego jest znany przede wszystkim jako filar grupy Testament, w której gra od 1983 r. Oprócz metalu ma również łagnodniejsze oblicze, jako lider jazzowego Alex Skolnick Trio nagrywa płyty i gra muzykę o zupełnie innym charakterze.

strona 66

 

ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę