Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Czerwiec 2016

Eddie Van Halen"Nie twierdzę, że to ja wynalazłem tapping, bo z pewnością używał go już ktoś przede mną. Jednakże ja nikogo takiego wówczas nie widziałem..."

strona 24

John Scofield"Ważne jest granie z innymi muzykami. Nie można po prostu siedzieć na dupie i czekać na wielki przełom. Bycie częścią sceny to podstawa..."

strona 32

Michael Gira (Swans)"Akceptuję fakt, że ludzie słuchają płyt cyfrowo, ale to co tworzę jest konkretnie przeznaczone do odbioru na płytach winylowych lub kompaktowych..."

strona 36
Mikołaj Pospieszalski w Basiście


...a poza tym m.in.: Ghost, Ampeg PF50T + PF112HLF, Takamine GB72CE NAT, Ibanez SR305E RBM...
26 dodatkowych stron

Alvarez AF60CESBZa sukces produktów marki Alvarez w dużym stopniu odpo-wiadał wybitny lutnik Kazuo Yairi, który zmarł dwa lata temu. Zgodnie z zapewnieniami przedstawicieli firmy kolejne produkty tej marki są tworzone zgodnie z wytycznymi wspomnianego wyżej mistrza.

strona 56

Gretsch G5420TPochodzący z Niemiec Friedrich Gretsch jako dwudziestoparoletni młodzieniec wyemigrował do USA i w 1883 r. założył niewielkie przedsiębiorstwo nazywając je swoim nazwiskiem.

 

strona 60

Hagstrom Swede SWE-G WHTSzwedzka marka Hagstrom może pochwalić się już niemal sześcioma dekadami działalności na gitarowym, światowym rynku.

strona 64

 

ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę