Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Lipiec 2016

Jan Borysewicz"Nową płytę robiłem razem z Rafałem Paczkowskim. Mieliśmy dość ciekawy system pracy. Ja działałem w swoim studio, które znajduje się u mnie w domu..."

strona 26

Joe Bonamassa"Zanim zacząłem słuchać amerykańskich artystów, moją inspiracją był blues brytyjski. Potem, kiedy wracałem wstecz do Roberta Johnsona to już poprzez pryzmat Claptona..."

strona 34

Janusz Yanina Iwański"Na nowej płycie "Kręci się" wszystkie kompozycje są moje i prawie wszystkie moje teksty, ale na te pozostałe również miałem wpływ..."

strona 46
Ewa Langer w Basiście


...a poza tym m.in.: Darkglass Microtubes B3K, Aguilar SL 410 X, Ortega Stompbox Cajon...
26 dodatkowych stron

Charvel Pro-Mod San Dimas Style 1Leżące nieopodal Los Angeles w Południowej Kalifornii, miasto San Dimas jest niewątpliwie ważnym punktem na mapie w świecie elektrycznej gitary. To tutaj w połowie lat 70. Wayne Charvel naprawiał i modyfikował gitary innych marek, pomagając m.in. młodemu Eddiemu Van Halenowi w złożeniu instrumentu, który później wpłynął na historię rocka.

strona 64

Ibanez ASV100FMD-YSLGitary typu vintage z widocznymi oznakami długoletniego użytkowania, pełne przetarć, drobnych uszkodzeń i innych śladów świadczących o tym, że ich życie było naprawdę intensywne, mają swoich wiernych fanów.

 

strona 68

Music Man CutlassPoczątek gitar Music Man przypada na rok 1971 r. kiedy Forrest White, Tom Walker i Leo Fender założyli firmę TriSonix, Inc. W 1973 r. zmienili jej nazwę na Musitek, Inc., a w styczniu 1974 r. na Music Man.

strona 72

 

ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę