Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Sierpień 2016

Steve Vai"Płyta Passion and Warfare miała być manifestem - mapą prowadzącą do przyszłości gitary. Próbowałem przekroczyć wszystkie granice…"

strona 24

Biffy Clyro"Zawsze będziemy zespołem rockowym. Wychowaliśmy się  na takich kapelach jak Nirvana, Guns’N’Roses, Fugazi czy Shudder To Think..."

strona 32

50 lat stacków MarshallaMinęło już ponad pięć dekad od momentu, kiedy Jim Marshall stworzył kultowy stack, który pozostawił ogromne dziedzictwo brytyjskiego soundu...

strona 38
Djatri Kural w Basiście


...a poza tym m.in.: Mark Olbrich, Blackstar Fly3Bass, Darkglass Super Symmetry Compressor, Warwick BC-10...
26 dodatkowych stron

Hagström Dalarna IIW ofercie Hagstroma obok całej palety modeli gitar elektrycznych znajduje się też kilka serii gitar akustycznych, które poprzez dobór wysokiej klasy materiałów oraz dopracowaną w najmniejszych detalach estetykę wpisują się w bogatą tradycję budowy instrumentów szwedzkiej marki.

strona 60

LTD M-400R BORMSłowa Electric Sound Products, od których wziął się skrót tworzący nazwę firmy ESP, wciąż - po ponad czterdziestu latach od chwili powstania - oznaczają dokładnie to, co leży w kręgu zainteresowań tego producenta.

 

strona 64

PRS McCarty 594PRS Guitars to amerykańska manufaktura mająca swoją siedzibę w Stevensville (w stanie Maryland, USA), której oficjalne powstanie datuje się na rok 1985...

strona 68

 

ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę