Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Wrzesień 2016

Jeff Beck"Stratocaster jest moją trzecią ręką, jest częścią mnie. W zasadzie to nie czuję już, że gram na gitarze. Stał się on dla mnie takim samym narzędziem jak mój głos..."

strona 24

Scott Henderson"W moim elementarzu zagrywek znajdują się elementy jazzu  czy be-bopu, bo uczyłem się jazzu, ale nie znam zbyt wielu standardów i nie uważam się za gitarzystę jazzowego..."

strona 38

Paul Gilbert"Ostatnio testuję Kempera i efekty są obiecujące. Nie wiem tylko jak to się sprawdzi na koncertach, ale jestem dobrej myśli. Przyda mi się to szczególnie w Mr. Big..."

strona 46
Andrew "The Bullet" Lauer w Basiście


...a poza tym m.in.: Tomasz Krawczyk, BOSS BC-1x Bass Comp, Gallien Krueger MB FUSION 800...
26 dodatkowych stron

Fender Deluxe StratocasterNie każdy lubi przydźwięk generowany przez sieć w przetwornikach jednocewkowych. O ile jest on do zniesienia na brzmieniu czystym, o tyle na przesterze, szczególnie mocnym, bywa mocno irytujący.

strona 70

Gibson Les Paul Standard HP 2016Po obchodzonej w ubiegłym roku setnej rocznicy urodzin Les Paula - znakomitego muzyka, konstruktora, a przede wszystkim wizjonera, którego ucieleśnione pomysły znaczyły rozwój instrumentów i sprzętu muzycznego niczym kamienie milowe - Gibson nie spoczął na laurach i zaprezentował  instrumenty wyposażone w kolejne innowacyjne rozwiązania...

 

strona 74

Ibanez J. Custom JCRG12-BLEFirma Ibanez założona w 1957 roku przez Hoshino Gakki przez blisko sześć dekad działalności stała się jednym z największych producentów instrumentów na świecie, a w ofercie japońskiej marki znajdziemy olbrzymi przekrój stylistyczny modeli, wspieranych wieloma nazwiskami słynnych endorserów.

strona 78

 

ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę