Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Luty 2017

Paul GilbertWirtuoz powrócił z nowym albumem, a w rozmowie z Gitarzystą opowiedział o edukacji, saksofonach i wypełnianiu przestrzeni wokół siebie szybkimi, gitarowymi riffami…

strona 24

Eric JohnsonOkazuje się, że nowy akustyczny album Erica Johnsona jest równie dobry co wszystkie wielkie dzieła, które nagrał dotąd na gitarze elektrycznej. Album, któremu poświęciliśmy większą część naszej rozmowy z Erikiem zatytułowano po prostu EJ.

strona 42

Marek PająkNajważniejszy jest pomysł i właściwy riff. To jest podstawa od której zaczynam. Dopiero później pojawia się w głowie koncepcja brzmienia i wtedy szukam odpowiednich urządzeń...

strona 48
Stefan Nowakowski w Basiście


...a poza tym m.in.: NAMM Show 2017, Fender American Deluxe Dimension V HH, Ibanez SRFF806-BKS 6...
26 dodatkowych stron

Dean NashVegas Flame HHDean Guitars to firma należąca do największych amerykańskich producentów gitar, posiadająca w swojej ofercie ogromny wybór instrumentów oraz niezwykle bogatą listę znamienitych endorserów.

strona 66

Epiphone Inspired by 1955 Les Paul Custom OutfitW tym miesiącu prezentujemy kolejną gitarę bazującą na konstrukcji klasycznego Les Paula z logo Epiphone na główce.

 

strona 68

Fender American Professional Stratocaster HSS ShawbuckerZnaną i cenioną serię American Standard zastąpiono z początkiem bieżącego roku serią American Professional.

strona 72

 

ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę