Kup Magazyn Gitarzysta

Allan HoldsworthAllan Holdsworth był artystą, a właściwie Artystą wśród artystów. Nie sposób przecenić jego twórczości. Stworzył swój, odmienny, bardzo osobisty muzyczny świat dźwięków, do którego zabierał słuchacza w daleką podróż, do zupełnie innej galaktyki.

strona 28

Mike OldfieldKiedy świat Mike’a rozpadł się w roku 2012, wybawieniem okazał się być nowy album, który nawiązał do twórczości Artysty z lat 70. "To stara jak świat historia - mówi twórca ‘Return To Ommadawn’ - "Z bólu rodzi się piękno".

strona 42

Przemysł muzycznyPrzemysł muzyczny to bardzo skomplikowana machina, której zrozumienie wymaga wiele czasu i energii. Choć w naszym kraju branża muzyczna dopiero się rozwija i cały mechanizm jest przez to prostszy niż na Zachodzie, to warto zapoznać się z informacjami na temat jego funkcjonowania.

strona 50
Marcus Miller w Basiście


...a poza tym m.in.: Ibanez GSR206, Gallien Krueger MB150S-112 III, D’Addario FlexSteels...
26 dodatkowych stron

Gretsch G5420T Electromatic Hollow BodyOstatnie dekady i coraz większa różnorodność na rynku instrumentów muzycznych powodują, że gitary z głębokim pudłem wracają do łask, czego przykładem jest przedstawiony model z serii Electromatic.

strona 66

Ibanez JEM77WDP CNLDo naszego testu dotarła najnowsza, wchodząca w skład serii Premium, tegoroczna sygnatura Steve Vaia, JEM77WDP, po raz kolejny zaskakująca swoim wyglądem oraz oryginalnymi elementami wykończenia i osprzętu.

 

strona 70

Music Man ValentineValentine może się kojarzyć z Walentynkami, jednak powodem nazwania gitary w taki sposób jest postać gitarzysty zespołu Maroon 5, James Valentine, który przyczynił się do powstania tego instrumentu.

strona 74

 

ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę