Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Czerwiec 2017

Steve MorseZ gitarzystą Deep Purple rozmawiamy o ostatniej trasie koncertowej zespołu, nowej płycie, jego doświadczeniach w licznych projektach i sygnaturach Music Mana.

strona 26

Leszek Winder"Wolna, żywa muzyka", badanie własnych możliwości, wsłuchiwanie się w to co mi w duszy gra. Oto muzyczna filozofia tego wspaniałego gitarzysty. Twórca formacji Czarny Pies opowiada o zespole i płycie koncertowej.

strona 36

Anders NystromOd czasu skromnego, deathmetalowego debiutu, we wczesnych latach 90, szwedzka grupa Katatonia urosła do rangi jednego z najważniejszych graczy na europejskiej scenie ciężkiego grania. Rozmawiamy z gitarzystą grupy, Andersem Nystromem.

strona 42
Geezer Butler w Basiście


...a poza tym m.in.: Vintage VJ74 NAT, EBS Magni 50
26 dodatkowych stron

Epiphone Les Paul ES ProNajbardziej rozpoznawalne gitary elektryczne marki Epiphone to Les Paul i modele typu półpudło, czerpiące z tradycji Gibsonów typu ES. Instrumentem, który łączy te dwie specyfiki jest Les Paul typu semi-hollow.

strona 66

Ibanez JEM77WDP CNLOstatnio pojawiły się bardzo ciekawe, limitowane serie gitar Ibanez Prestige Dealer przygotowane specjalnie i dostępne tylko u wybranych dealerów japońskiej marki. Testujemy instrument z takiej ekskluzywnej kolekcji - Ibanez RG3777DX w kolorze Laser Blue.

 

strona 70

Music Man Axis Super Sport Limited Edition Starry NightOd czasów powołania marki, instrumenty Music Man charakteryzowały różnorodne innowacje wytyczające kierunki rozwoju w branży. Tak było m.in. w przypadku gitary Axis, której protoplastą był instrument sygnowany przez Eddiego Van Halena.

strona 74

 

ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę