Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Lipiec 2017

Brad PaisleyLubiany na całym świecie gitarzysta country powrócił na festiwal Country To Country przed wydaniem swojej nowej płyty. Zbadaliśmy co słychać w Świecie Paisleya, eksplorując przy okazji temat jego nowego, sygnowanego Tele…

strona 24

Piotr LekkiOd marzyciela i fana ciężkiego rocka, do gitarzysty i producenta muzycznego, który wyprodukował album nominowany do Fryderyka. Mr. Lekki może dzisiaj powiedzieć, że warto wierzyć we własne marzenia.

strona 34

Piotr TruchelZespół Absyntia zapowiada nowy, mocniejszy album, a niemal w tym samym czasie uszy słuchaczy podbija "Winter" - ostatni singiel z płyty "Hell Flower" projektu Peter True. Gitarzysta Piotr Truchel stojący za obiema formacjami i dodatkowo prowadzący własną szkołę muzyczną ma - jak słychać - pełne ręce roboty.

strona 42
Marcin Pendowski w Basiście


...a poza tym m.in.: Ibanez BTB746, Laney Nexus SLS
26 dodatkowych stron

Alvarez MGA70 E i AF30 CEFirma Alvarez założona została w 1965 roku przez dystrybutora instrumentów muzycznych St. Louis Music, od kilku dekad działającego już na rynku, jednak historia marki związana jest nieodłącznie z legendarnym japońskim lutnikiem, Kazuhiro Yairim

strona 60

Charvel Pro-Mod San Dimas Style 2 HH M AshCharvel to marka należąca do koncernu Fender i związana z nim właściwie od początku swego istnienia, kiedy to Wayne Charvel w połowie lat 70. XX w. zaczął naprawiać i przerabiać gitary Fendera na życzenie ich właścicieli szukających nowych brzmień.

 

strona 64

Ibanez RGAIX7U ABS Iron LabelSeria Iron Label wywodzi się z wyjątkowo popularnej, istniejącej już na rynku 30 lat linii RG. Producent intensywnie rozwija tę gałąź produktów, a w jej skład wchodzi coraz więcej ciekawych instrumentów przeznaczonych do cięższych brzmień.

strona 68

 

ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę