Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Listopad 2009
Lider grupy Behemoth Adam Darski, bardziej znany jako "Nergal", jest głównym kompozytorem i autorem większości tekstów, jak również osobą zajmującą się managementem.
strona 22
Sierpniowy pobyt wirtuoza jazzu i fusion Ala Di Meoli w Łodzi na zakończenie II Letniej Akademii Jazzu stworzył znakomitą okazję do zadania mu pytań dotyczących jego muzyki i kariery.
strona 30
W zeszłym roku ukazał się nowy album B.B. Kinga zatytułowany "One Kind Favor". Płyta jest zbiorem piosenek rhythm’n’bluesowych, z których emanuje prawdziwa energia.
strona 38
Struny gitarowe to taki element naszego ekwipunku, którego właściwy dobór może okazać się złotym środkiem na znalezienie własnego brzmienia.
strona 46
Indie to marka, która przez ostatnie dwa lata zdążyła zadomowić się na polskim rynku muzycznym. Angielski producent postawił na niezależność, stąd nazwa będąca skrótem od słowa independent, podobnie jak rock niezależny - indie rock.
strona 56
Seria Cube od kilku lat bije rekordy popularności. Małe gabaryty, wysoka skuteczność oraz bogate możliwości
brzmieniowe za przystępną cenę - to wszystko sprawia, że wzmacniacze te są jednymi z najczęściej wybieranych zwłaszcza przez młodszych adeptów gry.
strona 68
Zagraj jak... Randy Rhoads
W ubiegłym roku minęła dwudziesta szósta rocznica tragicznej śmierci Randy’ego Rhoadsa, wyjątkowego artysty, którego
styl gry wciąż budzi podziw w świecie muzycznym.
strona 112
Gitary firmy Suhr to doskonały przykład na to, że w dzisiejszych czasach, mimo dostępności całkiem niezłych i stosunkowo tanich gitar, cały czas najbardziej liczy się najwyższa jakość wykonania i brzmienie instrumentu, za które wielu muzyków bez wahania płaci naprawdę niemałe pieniądze.
strona 52
ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę