Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Styczeń 2010
Ci muzyczni geniusze z Liverpoolu zabrali nas w magiczną podróż, która trwała ponad dziesięć lat. I choć minęły już cztery dekady od rozpadu zespołu, jego muzyka jest wciąż rozpoznawalna...
strona 22
Ten wybitny polski gitarzysta, który od 12 lat wspiera swoją grą zespół Perfect, udowadnia, że ta kapela ma w sobie nadal mnóstwo energii i nie powiedziała jeszcze swojego ostatniego słowa.
strona 32
Najnowsza płyta Jarka Śmietany zatytułowana "A Tribute To Zbigniew Seifert" została w całości poświęcona muzyce Zbigniewa Seiferta nazywanego polskim Coltrane’em.
strona 36
Ostatnimi czasy Porcupine Tree zyskuje coraz większą popularność. I słusznie - ich płyty to obowiązkowa pozycja w kolekcji każdego fana dojrzałego rocka progresywnego.
strona 40
Zawsze zastanawiałem się, w czym tkwi fenomen instrumentu Les Paul - gitary oferowanej w ogromnej liczbie wersji, które na pierwszy rzut oka różnią się tylko szczegółami, takimi jak np. kształt gałek czy klucze...
strona 51
Historia firmy Randall Amplifer Company sięga roku 1970, kiedy to entuzjasta wzmacniaczy radiowych i audio, Don Randall, założył w kalifornijskim miasteczku Irvine małą manufakturę...
strona 58
Zagraj jak... Neal Schon
W tym miesiącu bohaterem naszego cyklu jest Neal Schon z grupy Journey, znany głównie za sprawą swych porywających, a przy tym niewiarygodnie precyzyjnie zagranych solówek.
strona 114
Prawo można złamać bardzo łatwo przede wszystkim przez jego nieznajomość - a to szkodzi, jak głosi starorzymskie powiedzenie ignorantia iuris nocet.
strona 44
ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę