Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Lipiec 2010
Slash wreszcie nagrał swój solowy album. Były gitarzysta Guns N’ Roses opowie nam o powstawaniu nowej płyty i rozwieje kilka mitów krążących wokół jego słynnej gitary Derrig.
strona 28
Charyzmatyczna wokalistka grupy Arch Enemy, Angela Gossow, należy do grona najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie metalu. Z artystką rozmawiamy m.in. o najbliższych planach jej macierzystej formacji.
strona 46
Wakacje są okazją nie tylko do wypoczynku, ale również do wytężonej pracy z instrumentem. Czy można połączyć te dwie rzeczy? Oczywiście, wystarczy tylko zagrać na gitarze przy ognisku!
strona 34
Ręce są największym kapitałem każdego gitarzysty. Dzięki nim możesz zbić majątek, zdobyć sławę, zastępy wielbicielek lub po prostu pograć bluesa z przyjaciółmi.
strona 48
Gitara PRS Torero SE już od momentu premiery wzbudziła ogromne zainteresowanie. Po raz pierwszy bowiem firma PRS przedstawiła instrument, w którym zastosowano szereg niespotykanych dotąd rozwiązań technologicznych.
strona 58
Ibanez DN500 to gitara, która intryguje. Z jednej strony widzimy wyraźne nawiązanie do popularnej Gibsonowskiej konstrukcji, z drugiej zaś strony rzuca się w oczy nowatorskie zacięcie projektantów tego modelu.
strona 60
Moog to nazwisko legendarnego twórcy syntezatorów - ewidentnego pioniera na tym polu.
strona 62
Zagraj jak... George Benson
Uzupełnieniem wywiadu z George’em Bensonem, który publikujemy w bieżącym wydaniu "Gitarzysty", jest zestaw kilku typowych dla niego zagrywek.
strona 113
ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę