Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Październik 2010
Dwadzieścia lat temu grupa Annihilator była pionierem thrashu. Zespół nie przestał jednak eksperymentować i wciąż aktywnie działa, czego dowodem jest jego ostatni krążek.
strona 28
Na początku lipca tego roku w ramach Open’er Festival wystąpiła w naszym kraju grupa Skunk Anansie. Była to doskonała okazja do przeprowadzenia wywiadu z gitarzystą formacji, Ace’em.
strona 46
Domowe studio gitarzysty - artykuł
Artykuł ten jest pierwszym z cyklu "Domowe studio gitarzysty", w którym będziemy zachęcać Czytelników naszego magazynu do nagrywania własnej muzyki w domowym zaciszu.
strona 52
Dean B. Zielinski to osoba znana na rynku producentów gitar już od ponad trzech dekad. Zadebiutował w 1977 roku, prezentując w wieku zaledwie 19 lat swoje pierwsze instrumenty na targach West Coast NAMM.
strona 62
Kilka lat temu grupa znanych projektantów i konstruktorów gitar z całej Europy spotkała się w zacisznym niemieckim miasteczku z zamiarem stworzenia nowoczesnej, pełnej innowacyjnych rozwiązań,
dynamicznej marki gitar.
strona 66
Fender Super-Sonic, następca Prosonica, stał się jednym z ulubionych narzędzi profesjonalnych muzyków. Klasyczne cleany w połączeniu z elastycznym kanałem przesterowanym czyniły tę konstrukcję bardzo uniwersalną. Tym razem testujemy odświeżoną wersję tego uznanego już wzmacniacza lampowego należącego do firmowej serii Pro Tube - Fender Super-Sonic 60 - w wersji combo 112.
strona 74
Zagraj jak... Dominic Miller
W tym miesiącu zagłębimy się w wyjątkowy klimat dźwięków w stylu gitarzysty mającego na swoim koncie współpracę m.in. ze Stingiem czy Philem Collinsem.
strona 115
PIERWSZY NUMER BASISTY!!!
Od tego numeru, każdy kolejny "Gitarzysta" będzie posiadał dodatek specjalny w postaci "Basisty". W tym numerze 26 stron m.in. wywiadów i testów: rozmowa z Orionem (Behemoth) i Mietkiem Jureckim, a także ESH Sovereign i Fender Marcus Miller Bass na warsztacie. A to tylko część atrakcji!
26 dodatkowych stron!
ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę