Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Listopad 2010
Piętnaście jego piosenek osiągnęło pierwsze miejsce na liście przebojów country w Ameryce - przy czym dziesięć ostatnich weszło na szczyt po kolei, czyli jedna po drugiej. Pora bliżej poznać tego zdolnego gitarzystę.
strona 26
W tym miesiącu rozmawiamy z jedynym i niepowtarzalnym Joe Satrianim o jego inspiracjach, sprzęcie i... podróżach w kosmosie.
strona 34
Tym razem Joe Bonamassa opowie nam nie tylko o swojej grze i sprzęcie, ale również o nowym projekcie Black Country Communion, w którym na basie udziela się także Glenn Hughes.
strona 42
Karty dźwiękowe i interfejsy audio - artykuł
W tym miesiącu rozpoczynamy dokładniejsze omówienie poszczególnych rodzajów sprzętu niezbędnego w codziennej pracy muzyka pragnącego samodzielnie zarejestrować swój materiał.
strona 46
Jeżeli planujecie rozpoczęcie przygody z gitarą klasyczną lub zastanawiacie się nad zmianą swego instrumentu, to zapraszamy do praktycznego przewodnika dotyczącego kupna gitary klasycznej.
strona 50
Powstała w 1987 roku szwajcarska firma Blade już ponad 20 lat radzi sobie na wymagającym rynku gitarowym. I to radzi sobie nad wyraz dobrze.
strona 58
Firma ESP od dawna ma bardzo silną pozycję na rynku i kojarzona jest z nowoczesnymi instrumentami, po które najczęściej sięgają miłośnicy cięższych brzmień.
strona 62
Drugi numer Basisty
W tym numerze m.in. wywiady z Glennem Hughesem i Rafałem Matuszakiem (Coma), testy Blade Tetra Standard i LTD Surveyor-414 oraz warsztaty z Tomaszem Fularą i Krzysztofem Ścierańskim.
26 dodatkowych stron!
ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę