Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Luty 2011
Jaka jest nowa płyta Alter Bridge "AB III"? Na pewno jest to bardzo dynamiczna produkcja. W tym miesiącu Mark Tremonti przybliży nam cały proces nagrywania tego krążka i podzieli się swoimi odczuciami na jego temat.

+WARSZTAT SPECJALNY!
Poznaj najlepsze zagrywki z najnowszej
płyty grupy Alter Bridge "AB III"!
strona 20
W tym miesiącu ponownie rozmawiamy z tym geniuszem gitary instrumentalnej. Artysta opowie nam o swym nowym krążku i poczyni ciekawe wyznanie dotyczące efektu Auto-Tune...
strona 28
Matt Schofield wydał właśnie nowy album
koncertowy i szkołę gry na DVD. Artysta ten ciężko zapracował na miano jednego z największych talentów bluesowych w Wielkiej Brytanii.
strona 34
Jim Root i Josh Rand (Stone Sour) - wywiad
Album "Audio Secrecy" był dla Jima i Josha prawdziwym wyzwaniem, jego nagranie zajęło bowiem muzykom więcej czasu niż dwóch poprzednich albumów razem wziętych.
strona 38
Ibanez z serii RG, zaprezentowany w 1987 roku, to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalny kształt i najpopularniejszy model japońskiego producenta, na bazie którego powstał chociażby słynny JEM sygnowany przez Steve’a Vaia. Seria RG Prestige produkowana jest w Japonii ze starannie selekcjonowanego drewna i przy użyciu najwyższej klasy osprzętu. Testowany Ibanez Prestige RG 1451 jest pierwszym modelem z tej znamienitej rodziny, wyposażonym w stały mostek.
strona 62
Amerykańska firma Lovepedal, założona przez Seana Michaela, od kilku lat zdobywa coraz większą popularność na wymagającym rynku butikowych efektów gitarowych.
strona 68
Zagraj jak... Martin Simpson
W tym miesiącu poznamy miniaturę w stylu
jednego z najbardziej utalentowanych brytyjskich gitarzystów folkowych, Martina Simpsona.
strona 109
Piąty numer Basisty
W tym numerze m.in. wywiady z Waldemarem Tkaczykiem i Józefem Skrzekiem, testy Dean Edge 5 i Ibanez SR4000E oraz warsztaty z Tomaszami: Fularą i Grabowym.
26 dodatkowych stron
ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę