Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Marzec 2011
Słuchając nagrań z trzech ostatnich dekad, bardzo często trafiamy na solówki Marka Radulego, nie będąc świadomi tego faktu, bo są one sygnowane przeróżnymi nazwiskami i nazwami grup...
strona 20
NAMM 2011 - relacja
W styczniu tego roku odbyła się już jedenasta edycja targów sprzętu i wydawnictw muzycznych The NAMM Show 2011, które zgromadziły rekordową liczbę uczestników. Wzięło w nich udział 90.114 zarejestrowanych gości oraz 1.417 wystawców!
strona 28
John Lennon - buntownik i rewolucjonista, artysta i obrońca pokoju, ikona rock and rolla - odegrał w swoim życiu wiele ról. W 2010 roku minęło 30 lat od jego tragicznej śmierci. W tym miesiącu przedstawiamy sylwetkę tego artysty.
strona 42
W tym miesiącu rozmawiamy z Rayem Wilsonem, niegdyś pierwszym głosem legendarnej grupy Genesis. Obecnie ten szkocki muzyk prężnie rozwija swoją karierę solową, a przy tym mieszka w... Polsce.
strona 46
Pod tajemniczą nazwą James Neligan kryje się produkt z nowej serii gitar znanego producenta, firmy Stagg. Jest to jeden z potentatów na rynku muzycznym, który oferuje bardzo szeroki wybór różnych instrumentów ze średniego pułapu cenowego.
strona 72
Magia marki narodziła się latem 1968 roku w piwnicy na 3-4 New Campton Street w Londynie, gdzie Clifford Cooper uruchomił Orange Recording Studios.
strona 76
Zagraj jak... Eric Johnson
Bohaterem tego odcinka cyklu "Zagraj jak..." jest artysta potrafiący wydobyć prawdziwe piękno z prostych i popularnych pentatonik.
strona 103
Szósty numer Basisty
W tym numerze wywiady z Anthonym Crawfordem, Piotrem Żaczkiem, Piotrem Kawalerowskim i Marcinem Pendowskim oraz obszerna fotorelacja z NAMM 2011. Nie zabrakło też basowych lekcji...
26 dodatkowych stron
ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę