Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Kwiecień 2011
Ten wszechstronnie wykształcony i utalentowany artysta opowiada o swoim nowym sprzęcie, ostatniej płycie i oczywiście o technice.
strona 18
Ze Zbigniewem Hołdysem rozmawiamy między innymi o najbliższych koncertach, nowej płycie oraz poglądach muzycznych.
strona 28
Fender, Corona, Kalifornia - relacja
Dzięki uprzejmości firmy Aplauz, oficjalnego dystrybutora marki Fender na naszym rynku, udało nam się odwiedzić zakład producenta mieszczący się w położnej nieopodal Los Angeles miejscowości Corona i z bliska przyjrzeć się procesowi produkcji legendarnych instrumentów marki Fender opatrzonych magicznym napisem "Made in USA"...
strona 48
Menedżera pilnie zatrudnię - artykuł
Każdy profesjonalny artysta i każdy zespół  próbujący podbić rynek swoją muzyką  zatrudniają menedżera. W tym odcinku naszego  cyklu Ścieżki kariery napiszemy o tym, jaka  jest rola menedżera zespołu, jak go znaleźć,  zatrudnić i w końcu - jak dopilnować, czy dobrze  wywiązuje się on z powierzonych zadań.
strona 60
Historia marki Music Man sięga początku lat 70.,  a pierwszym produktem młodej manufaktury był wzmacniacz Sixty Five zaprojektowany przez Toma Walkera i Leo Fendera.
strona 66
Po testowanym niedawno małym combo Mustang II przyszła kolej na większego brata z najnowszej stajni Fendera, który zdobywa coraz większą popularność wśród młodych gitarzystów.
strona 68
Zagraj jak... Jacques Stotzem
Tym razem poznamy styl gry belgijskiego gitarzysty fingerstyle'u Jacquesa Stotzema.
strona 103
Siódmy numer Basisty
Wywiady: Tony Levin, Terry Uttley, Rikard Edlund; testy: ESP Amaze SL5, AER Ampt Two, Fender Rumble 150, Roland Cube-20XL Bass oraz warsztaty!
26 dodatkowych stron
ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę