Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Lipiec 2011
Wygrał z alkoholem, pozbył się zatorów w żyłach i jest w tak dobrej formie, jak dawniej. W tym miesiącu Zakk Wylde, bo o nim mowa, opowiada nam o płycie "Order Of The Black", o swojej chorobie i o... książkach, które właśnie pisze.
strona 24
Gitarzysta, kompozytor i aranżer, który ukończył Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Wyższą Szkołę Muzyczną w Monachium.
strona 36
Muzycy wydają właśnie swój debiutancki krążek "Sex, Whiskey & Southern Blood"
strona 52
Dziesiąty numer Basisty
...a w nim m.in.: wywiady z Marcusem Millerem i Wojtkiem Pilichowskim, testy i warsztaty.
26 dodatkowych stron


Czy to możliwe, że przez kilkadziesiąt lat w fabryce Fendera nikt nie wpadł na pomysł, by połączyć części używane w masowo produkowanych gitarach w inny sposób niż w klasycznym kanonie tele- i Stratocastera?
strona 62
Firma Lag mogłaby się wydawać nowością na rynku instrumentów muzycznych, gdyby nie fakt, że francuski lutnik Michel Chavarria założył ją 25 lat temu. Na przełomie lat 80. i 90. miała już ugruntowaną markę jako producent highendowych gitar elektrycznych. Potem nastąpiły lata milczenia, by po ponad dwóch dekadach Lag odrodził się na nowo w świadomości muzyków.
strona 68
Firma Egnater od wielu lat egzystuje już na rynku wzmacniaczy gitarowych.
Założyciel i pasjonat gitarowego brzmienia, Bruce Egnater, każdego roku zaskakuje muzyków coraz to nowszymi konstrukcjami, w których pojawiają się niezwykle praktyczne i oryginalne rozwiązania technologiczne.
strona 72
Sprzęt gitarzysty - Richie Sambora
Sprawdzamy czego używa gitarzysta formacji Bon Jovi.
strona 20
ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę