Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Listopad 2011
Blisko ćwierć wieku po nagraniu "Surfing With The Alien" Joe rozkoszuje się grą w zespole.
strona 24
Jako gitarzysta zespołu The Eagles, którego złota era przypada na lata 70., Don Felder napisał jedne z najbardziej oryginalnych zagrywek rocka.
strona 32
W czasie, kiedy triumfy święciły gwiazdeczki popu, to właśnie zespół Glacy robił najbardziej dopracowane klipy i posiadał najwierniejszą rzeszę fanów.
strona 46
Czternasty numer Basisty
...a w nim m.in.: wywiady: Bartek Królik, Jarek Śmigiel, testy i warsztaty.
26 dodatkowych stron
Są takie instrumenty, do których powraca się z przyjemnością lub z zaskoczeniem i zachwytem odkrywa się je po raz pierwszy, mimo że mają już kilkadziesiąt lat. Taki jest niewątpliwie Fender Telecaster Custom z roku 1972 - kamień milowy w historii tego modelu.
strona 64
Historia marki Music Man rozpoczęła się na początku lat 70. ubiegłego wieku, kiedy to panowie Leo Fender, Forrest White i Tom Walker postanowili powołać do życia wspólny biznes.
strona 72
Brytyjska firma Hayden, która powstała i dorastała pod okiem uznanego ashdowna, ma w swoim arsenale niezwykle bogatą ofertę wysokiej klasy lampowych wzmacniaczy gitarowych.
strona 76
Zagraj jak... Reverend Gary Davis
Bohaterem tego odcinka cyklu "Zagraj jak..." jest Reverend gary Davis, niewidomy amerykański muzyk, który wywarł olbrzymi wpływ na wielu gitarzystów fingerstyle.
strona 104
ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę