Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Marzec 2012
Tony MacAlpine - wywiad
Jest na tym świecie kilku muzyków zasługujących na miano giganta gitary, a jednym z nich bez wątpienia jest Tony MacAlpine.
strona 28
Richie Kotzen - wywiad
Richie Kotzen to niezwykle wszechstronny i utalentowany gitarzysta, który doskonale odnajduje się nie tylko jako instrumentalista, ale również wokalista.
strona 36
Victor Smolski (Rage) - wywiad
Nieczęsto zdarza się słyszeć o muzyku z Białorusi, który nie dość, że grał muzykę "rewolucjonistów", to jeszcze zdołał zrobić światową karierę.
strona 42
Matthe Garrison
w Basiście

...a poza tym: Michał Kwiatkowski, DBZ Imperial FM Bass, LTD Vintage-204, warsztaty z Tomaszem Fularą i Marcinem Pendowskim.
26 dodatkowych stron
Scott Ian i Rob Caggiano (Anthrax) - wywiad
Jeszcze całkiem niedawno wieszczono śmierć zespołu Anthrax, ale muzycy czekali tylko na właściwy moment, by przystąpić do ataku...
strona 48
Knaggs Kenai Tier 2 - test
Gitary Knaggs zadebiutowały niespełna dwa lata temu na targach we Frankfurcie i od razu wzbudziły spore zainteresowanie wśród oglądających.
strona 58
Dean Michael Amott Bloodstorm - test
W przypadku muzyki metalowej nie jest trudno znaleźć elementy gitary, które doskonale nadają się do podkreślenia jej groźnego, makabrycznego, bezkompromisowego (niepotrzebne skreślić) charakteru, czyniąc z niej jeszcze bardziej bezwzględne narzędzie do szerzenia zniszczenia.
strona 62
ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę