Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Magazyn / Archiwum / Kwiecień 2012
Nuno Bettencourt - wywiad
W latach 90. był na szczycie, a wielki przebój grupy extreme "More than Words" święcił triumfy na listach przebojów. Dzisiaj powraca w wielkim  stylu, dzieląc scenę z... Rihanną.
strona 24
Tosin Abasi (Animals As Leaders) - wywiad
Tosin Abasi reprezentuje nowe pokolenie wirtuozów gitary. Wraz ze swoim zespołem Animals As Leaders udowadnia, że metal może być naprawdę wolny od uprzedzeń.
strona 32
Jak grać szybciej? - artykuł
Jeśli chcesz grać szybciej, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: istnieją proste sposoby, dzięki którym osiągniesz cel.
strona 38
Bjorn Englen
w Basiście

...a poza tym: Jakub Wandachowicz, Fender Jazz Bass Deluxe V, Höfner 185 CT, warsztaty z Tomaszem Fularą i Marcinem Pendowskim.
26 dodatkowych stron
Co przed gitarą? - artykuł
Muzyka w starożytnej Grecji to temat niezwykle ciekawy i wbrew pozorom niezwykle obszerny.
strona 50
Ibanez RG1XXV - test
Marka アイバニーズ, nam  europejczykom bardziej znana jako Ibanez, jest jedną z kilku najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Znają ją wszyscy, ale nie wszyscy wiedzą, jak głęboko sięgają jej korzenie.
strona 52
Fret-King Super-matic - test
Fret-king jest przykładem brytyjskiej wizji instrumentów, za którą odpowiedzialny jest guru gitarowej technologii, Trev Wilkinson, będący wspólnie z firmą JHS właścicielem marki. Mostki gitarowe Wilkinsona razem z całym asortymentem innych części wykorzystywane są od lat przez wielu producentów gitar na całym świecie, a ogromna wiedza i ponad  30-letnie doświadczenie konstruktora zostały wykorzystane przy budowie gitar Fret-king.
strona 62
ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę