Kup Magazyn Gitarzysta

Grzegorz Skawiński - wywiad
Co łączy takie projekty, jak Kombi, Kombii, O.N.A. czy Skawalker? Oczywiście postać Grzegorza Skawińskiego - gitarzysty, który w swojej muzyce umiejętnie łączy pop z muzyką gitarową.
strona 26
Deep Purple - artykuł
W latach 1969-1973 zespół Deep purple dosłownie zawojował świat, po czym... rozpadł się z hukiem. To jest historia o bitwach na wiosła i walce trudnych charakterów.
strona 36
Klucze zwykłe i blokowane - artykuł
Fakty są takie: bez względu na to, na jakiej grasz gitarze, Twój instrument od czasu do czasu się zwyczajnie rozstraja...
strona 38
Janek Gwizdala
w Basiście

...a poza tym: Krzysztof Kieliszkiewicz, Musikmesse 2012, Music Man Stingray 4 Classic, markbass F1 oraz warsztaty basowe.
26 dodatkowych stron
Ibanez FR320 - test
Jakkolwiek oficjalnie za datę powstania Ibaneza przyjmuje się 1957 rok, to korzenie tej japońskiej marki nierozerwalnie związane są z powołanym do życia w roku 1908 koncernem Hoshino. Co więcej, meandry europejskiej historii wplątały w curriculum vitae firmy hiszpańską tradycję lutniczą Salvadora Ibaneza.
strona 54
DBZ Imperial ST Bigsby - test
Za powstałą w 2008 roku firmą DBZ Guitars stoi legendarny już wytwórca gitar Dean B. Zielinsky. pierwsze konstrukcje zostały zaprezentowane przez lutnika już w 1977 roku, a wieloletnia działalność przełożyła się na sukcesy marki Dean Guitars.
strona 52
Bugera 1960 Infinium - test
Marka Bugera od kilku lat coraz sukcesywniej zdobywa rynek wzmacniaczy gitarowych, a po budżetowe przecież konstrukcje zaczyna sięgać coraz więcej profesjonalnych muzyków. Za powstaniem i rozwojem firmy stoi niemiecki Behringer, który postawił sobie za cel utworzenie własnej marki produkującej wysokiej klasy lampowe wzmacniacze gitarowe.
strona 62
ARCHIWUM
PRENUMERATA
Zamów prenumeratę lub zadzwoń tel. 022 257 84 22 Napisz do nas prenumerata@avt.pl Zamów e-prenumeratę