Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Demosfera / Powiedz, że

News

Powiedz, że

Autorem słów do kompozycji "Powiedz, że" jest Dariusz Orłowski, natomiast muzyki - Waldemar Orłowski i Dariusz Orłowski. Utwór ten został zarejestrowany we wrocławskim studiu Fonoplastikon, a jej producentem jest Marcin Bors. Skład grupy: Kuba Kęsy (wokal), Waldemar Orłowski (gitara), Dariusz Orłowski (gitara, wokal), Grzegorz Zioła (bas) i Marcin Śnigurowicz (perkusja).

Posłuchaj demonstracji

TOMASZ HAJDUK
Bardzo dobry poprockowy utwór. Zawodowa produkcja i wykonanie. A skoro mówimy o poziomie profesjonalnym, to trochę przyczepię się do tego, że słychać tu brak zaangażowania wokalisty w przekaz zawarty w tekście. Na szczęście w refrenie wychodzi już chwytająca serce iskierka emocji. Tak utalentowany wokalista jak Kuba Kęsy może, jak sądzę, skupić się na przekazie, mając warsztat i barwę w kieszeni.
Po za tym trzymam za Was kciuki i mocno kibicuję. Panowie z News, dobra robota!


KRZYSZTOF BŁAŚ
Przyjemna i łatwa w odbiorze muzyka. Teoretycznie jest to dobra, zawodowo brzmiąca propozycja na radiowy hit. Słuchając nadsyłanych propozycji, czasami zdarza się, że nie bardzo wiem, co na ich temat napisać. Zdarza się to w dwóch przypadkach, a mianowicie: kiedy mam tyle uwag, że nie wiem, od czego zacząć, oraz kiedy nagranie broni się samo i właściwie nie ma o czym pisać. Tym razem jest to ten drugi powód. Tutaj po prostu wszystko jest na miejscu. Prawdziwą recenzję jednak wystawią słuchacze.


KRZYSZTOF MASZOTA
To bardzo ciekawie brzmiące nagranie, do czego z pewnością w znaczący sposób przyczyniła się ciekawa aranżacja oraz wykonanie. Zawsze największą radością realizatora jest praca nad piosenkami, które się same "kleją" ze względu na przemyślane walory aranżacyjno-brzmieniowo-wykonawcze. Choć oczywiście sztuką jest też potrafić wycisnąć "ostatnie soki" z niezbyt podatnego na prace dźwiękowe materiału. W takim jednak przypadku rezultaty często nie przystają do prawdziwych możliwości realizatora wspartych dobrą pracą muzyków.

Gods Of Violence Kreator

Mille Petrozza na czternastym albumie studyjnym Kreator pt. "Gods Of Violence" ogłasza: Szatan jest rzeczywistością!

Gramy dalej

8 /10
The Last Night of The Electrics Status Quo

Status Quo legendą jest i basta. Wystarczy wspomnieć, że od 1962 roku do dziś, nagrali 60 piosenek, które znalazły się na brytyjskiej liście...Gramy dalej

6 /10
Mad Season
Gatunek: Hardcore
Wastelands
Gatunek: Post-rock
Origin ocena 6
Unparalleled Universe
Gatunek: Death metal
Zobacz wszystkie